Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný
Zpět na seznam

Mama natura Bambusový kartáček na zuby měkký - soft (1 ks)

Mama natura Bambusový kartáček na zuby měkký - soft

Najeďte na obrázek pro zvětšení

Mama natura Bambusový kartáček na zuby měkký - soft (1 ks)


 • přírodní zubní kartáček ze dřeva
 • štětiny z nylonu a rostlinného plastu z ricinového oleje
 • štětiny obohacené o aktivní uhlí
 • bez ftalátů a bisfenolu A
 • krásné dřevěné provedení z bambusu
 • odstraní jemně nečistoty ze zubů
 • biologicky rozložitelné tělo kartáčku v přírodě
 • nezatěžují přírodu zbytečnými plasty
 • délka kartáčku: 18,5 cm
 • počet štětin: 1140
 • tvrdost štětin: měkký - soft
 • česká značka

Je nám líto, zboží momentálně není dostupné, ale již brzy bude opět na skladě.

TIERRA VERDE TIERRA VERDE
Vyřeší tento produkt Váš problém? To nedokážeme 100% určit. Vyplňte prosím typ Vaší pleti a věk, abychom Vám mohli s jistotou říci, která kosmetika je pro Vás nejlepší.

Typ pleti

Věk

Jste si jisti? Produkt je určený pro jiný typ pleti () a věk (), než pro Vaši (). Největší účinek uvidíte u kosmetiky, která je určena přímo pro Vaši pleť.
k
99%99% dostupnost
produktů na skladě
n
Objednej do 24:00 hod.
a druhý den máš balík na vybraných místech Zásilkovny
m
100%Garantujeme
100% spolehlivost
 • Popis
 • Aplikace:
  Mama natura Bambusový kartáček na zuby používejte dle potřeby min. 2 krát denně ráno a večer.

  Návod na použití:

  • Kartáček se používá jako běžný zubní kartáček.
  • Aplikujte na něj zubní pastu, jemně vyčistěte zuby a plošky zubů ze všech stran. Vypláchněte ústa.
  • Kartáček opláchněte po každém použití, aby na něm nezůstaly nečistoty.
  • Nejlepší je ho sušit např. na skleničce na zubní kartáčky. Jelikož je ze dřeva je důležité, aby nestál ve vodě, ale mohl dýchat. Po každém použití nechte kartáček pořádně proschnout.
  • Tělo kartáčku je rozložitelné v přírodě. Štětiny nejsou. Tip výrobce: můžete ulomit hlavu kartáčku a použít tělo kartáčku jako jmenovku pro bylinky na zahrádku.

  Vhodné pro:  
  Zubní kartáček je vhodný pro dospělé. Tvrdost štětin  měkký - soft.

  Technické parametry:

  • délka kartáčku: 18,5 cm
  • počet štětin: 1140
  • tvrdost štětin: měkký - soft

  Popis produktu:
  Hledáte přírodní kartáček na zuby, který nebude zatěžovat přírodu zbytečným plastem? Mama natura Bambusový kartáček na zuby měkký - soft nabízí řešení. Jeho rukojeť je vyrobena z kvalitního, tepelně upraveného bambusu a štětinky jsou z nylonu a rostlinného plastu z ricinového oleje obohacené o aktivní uhlí. Proč aktivní uhlí? Jelikož má pozitivní účinky pro naše zuby, pomáhá proti zubnímu kazu a ke zdravějším a bělejším zubům.

  Kartáčky nezatěžují přírodu i díky velmi jednoduše recyklovatelnému papírovému obalu, ale i těla kartáčku, které je 100% přírodní a biologicky rozložitelné. Jeho délka je 18,5 cm a má přesně 1140 štětin tvrdosti měkké soft.

  Kartáčky na zuby neobsahují ftaláty (organické sloučeniny používané jako změkčovadla plastických hmot, mohou způsobovat zdravotní problémy ) ani bisfenol A (organická sloučenina, která se využívá při výrobě plastů, může narušovat funkci hormonů). Najděte šetrnou péči pro sebe i pro své děti, která nezatěžuje vaše tělo, ani přírodu těžko rozložitelným odpadem. 

  Důležité: 
  Kartáček opláchněte po každém použití, aby na něm nezůstaly nečistoty. Nenechávejte jej máčet nebo stát ve vodě. Nejlepší je ho sušit např. na skleničce na zubní kartáčky. Jelikož je ze dřeva je důležité, aby nestál ve vodě, ale mohl dýchat. Po každém použití nechte kartáček pořádně proschnout jelikož je ze dřeva a mohl by se lehko zničit.

  Ingredience:
  Rukojeť je vyrobena z kvalitního, tepelně upraveného bambusu, štětiny jsou z nylonu a rostlinného plastu z ricinového oleje obohacené o aktivní uhlí. Kartáčky nezatěžují životní prostředí jako běžné plastové kartáčky na zuby. Obal je z recyklovaného papíru.

 • Video
 • Hodnocení zákazníků
 • O značce
 • "Věříme, že svět, ve kterém žijeme, si tvoříme sami svými každodenními skutky a rozhodnutími. Každé dnešní rozhodnutí, každý čin je volbou toho, jak chceme, aby náš svět vypadal zítra. Svoboda volby je zároveň i projevem zodpovědnosti k sobě samým i ke světu kolem nás. Naší jistotou je vědomí, že vždycky existuje alternativa. Naším cílem je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu."

   

  Jsme moc rádi, že vám můžeme představit novou značku, kterou jsme pro vás zařadili. Používali jsme ji dlouhé měsíce, abychom vše otestovali, než výrobky pro vás zařadíme. Nyní nastal ten čas, ukázat vám v plné kráse celou nabídku ekodrogerie a ekopomůcek.

  Tierra Verde je česká značka ekovýrobků

  Tierra Verde je česká značka, která pod s sebou vyrábí ekodrogerii Yellow&Blue, zvířecí ekodrogerii Catz&Dogz, látkové sáčky a tašky Casa Organica (dováží pod s sebou) a menstruační kalíšky a látkové vložky Gaia Cup. Jejich výrobky jsou čisté, přírodní, bez zbytečné chemie. Nemají ve svém složení jen procento přírodní a zbytek syntetických látek, ale celé jsou přírodní. Ve svých látkových vložkách navíc používají inovativní materiál. Místo klasického fleecu, který je z ropy, používají bambus a biobavlnu.  

  Základem ekodrogerie Yellow&Blue jsou čisté přírodní složky

  Základem ekodrogerie Yellow&Blue jsou mýdlové ořechy, které mají přirozenou funkční prací složku saponin. Má skvělé dezinfekční a protiplísňové účinky. Drogerie je doplněna o další účinné přírodní složky. Výrobky mají šetrné složení, které je vhodné i pro alergiky, ekzematiky a nebo lidi s citlivou pokožkou. Výrobky nejsou testovány na zvířatech ani neobsahují živočišné přísady (kromě žlučového mýdla) a díky tomu jsou vhodné i pro vegany. 

  Yellow&Blue je česká značka ekodrogerie, která se vyrábí přímo v Brně. Ano, Moraváci mohou být pyšní. V Praze je bohužel nemáme. Zaměstnávají navíc zdravotně znevýhodněné lidi, kteří chtějí být stejně jako my užiteční. Ke své výrobě používají pouze recyklovatelné obaly a za to mají u nás palec nahoru. Jen tak dál. Od roku 2016 se snaží používat  méně plastu, kterého je nyní nadbytek. Vymýšlí nové obaly, které nebudou tolik zatěžovat přírodu. 

   

  Látkové sáčky a tašky Casa Organica z biobavlny

   

  Látkové sáčky a tašky Casa Organica jsou vyrobené pouze z přírodní biobavlny s GOTS certifikátem (vyrobeno za férových podmínek). Nabízí ekologického pomocníka do domácnosti. Můžete si ho vzít na každodenní nákupy a šetřit tisíce igelitových sáčků, které končí každý den v koši.

Pro dokonalý efekt
doporučujeme použít...

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem