Příběh zákaznice: Jak se zbavit atopického ekzému?

Zázraky na počkání s kosmetikou – 417 … Podívejte se sami na ekzémy foto před a po.

 

Když jsem měla vyzkoušet kosmetiku – 417, měla jsem uvnitř sebe pocit, že vlastně už nemám co ztratit. Atopickým ekzémem trpím od malička. Už od dětství jsem pravidelně navštěvovala doktory. Pokaždé to však dopadlo stejně – předpisem na silnější a silnější mastičku s kortikoidy.

 

Kdo z vás někdy trpěl atopickým ekzémem, jistě mi dáte za pravdu, jak je to nepříjemné. Nejen, že člověka pálí a svědí celé tělo a nejraději by se uškrábal k smrti, ale také se za sebe mnohdy stydí. Kolikrát jsem maskovala atopický ekzém na viditelných místech make-upem a zakrývala si bolavé ruce dlouhými rukávy.
a

Přes den jsem se udržela, ale v noci jsem si bolavé a svědící ruce pokaždé rozškrábala do krve. A ani dle doktorky zázračné kapičky proti svědění kůže, které mi předepsala, nepomohly. V poslední době mi navíc nezabírala už ani mastička. Atopický ekzém se mi rozšířil po celém těle. Ruce jsem měla bolavé od nehtů až k rameni. Kolem nehtů mi popraskala kůže a každá práce rukama mne bolela. Kamarádka (také ekzematička), když viděla moje ruce, říkala, že to je hrozné. Poprvé mi vnukla myšlenku vyzkoušet kosmetiku z Mrtvého moře. Začala používat mýdla a krémy s výtažky z Mrtvého moře a měla dlouhodobě po problému. Což mne zaujalo. Nikdy jsem o této kosmetice nepřemýšlela.

Rozhodla jsem se, podívat se po nějaké kosmetice na atopický ekzém z přírodních látek. Když mi přišel balíček NuSpring do rukou, těšila jsem se domů, až jej vyzkouším. Hned jsem vlezla do sprchy a umyla se bahenním mýdlem a poté namazala zklidňujícím bahenním krémem s výtažky z minerálů z Mrtvého moře. Už při prvním promazání pokožky přestala pleť svědit. Byla to ohromná úleva.

Ke zmíněným výrobkům jsem ještě použila o víkendu zábaly z bahna z Mrtvého moře. I když na některých místech těla pálily, krásně vytáhly nečistoty z těla. Některá místa se rychle začala hojit. Vřídky jakoby vyschly a uzdravovaly se.
a

Po pár dnech už byl vidět rozdíl. Každým dnem se pokožka krásně hojila a atopický ekzém začal ustupovat. I na rukách, kde nezabíraly ani mastičky, se pleť nádherně uzdravovala. Suchá místa mizela a pleť okamžitě přestala svědit. Cítila jsem, že pleť zůstává dlouho hydratovaná. Známí mi začali říkat, že tak zdravé ruce snad u mne nikdy neviděli a čím to je.

Jsem s kosmetikou z Mrtvého moře Minus 417 maximálně spokojená a jsem z ní dokonce nadšená. Ohromně mi pomohla. Je to obrovská úleva – mít zase zdravé a krásné ruce. Myslím si, že zdraví je k nezaplacení, což si člověk vždycky uvědomí nejvíce, až když má nějaké problémy. Když najdete něco, co vám opravdu pomůže, je to zázrak a měli byste se toho držet. Vyfotografovala jsem moje ruce před používáním a po – pro lepší představu, jak jsem na to byla. Mrkněte se na ekzémy foto před a po. (Kristýna Šourková)
a

Ekzémy foto před a po:
ekzem_Kristyna_pred vyzkousenim kosmetiky (1)
ekzem_Kristyna_po kosmetice (2)ekzem_Kristyna_po kosmetice (5) ekzem_Kristyna_po kosmetice (4)

a
Použitá kosmetika:
Bahenní mýdlo Minus 417 (125 ml)
Zklidňující pleťový krém Minus 417 (150 ml)
Bahenní tělový zábal Minus 417 (600 ml)

* Povinné položky

Zanechte komentář

  • Chtěla bych se zeptat kdy bude skladem balíček na ekzem z mrtvého moře
    Děkuji

  • Dobrý den, paní Barborko, má suchý svědivý ekzém nebo mokvající? V jakém stádiu je nyní? Napište mi když tak mailík na kristyna@nuspring.cz. Ráda Vám poradím jako ekzematik co mám vyzkoušené a mohlo by pomoci. Pěkný den.

  • Dobry den mám bráchu 6let který má odmalička ekzém nemůžeme se ho zbavit mažeme mastičkama které mu nepomáhají prosíme o radu děkuji předem

  • Dobrý den paní Leono,

    doporučila bych Vám bahenní mýdlo a bahenní krém z Mrtvého moře. Má perfektní hojivé účinky. Pomáhá zklidnit pokožku a zčervenání, zbavuje pleť toxinů a svědění a hojí pokožku postiženou ekzémem. Posílám Vám odkaz na celou sadu i s bahenním zábalem. Vyjde cenově stejně jako mýdlo a krém. http://www.nuspring.cz/balicek-bahenni-mydlo-zklidnujici-krem-bahenni-telovy-zabal-173.html. Najdete tam více informací o výrobcích. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na pomuzeme@nuspring.cz.

  • Dobrý večer dcera 5 let má ekzém .prosim Vás jaký krém by jste nám doporučili? Ekzém se jí vyskytuje na hlavičce zátylku,na bocích bříška a na jedné noze.Děkuji za odpověď.