Návod na výrobu Domácího tělového peelingu s himalájskou solí

Receptem na Domácí tělový peeling jsme se inspirovaly mou velmi oblíbenou blogerkou Rozmarné děvče. Ta si vytvořila recept, kde použila náš kvalitní éterický olej s vůní grepu od Oshadhi. Recept se nám natolik líbil svou jednoduchostí a přitom vypadá krásně a zanechá tělo krásně provoněné a hydratované, že jsme jej zkusily vyrobit také. Jak to dopadlo? Pojďte to s námi vyzkoušet i vy.

 

Tělový peeling si můžete doma jednoduše vyzkoušet. Na internetu či v knížkách najdete spoustu tipů a návodů. My jsme vyzkoušely tip od Rozmarného děvčete a vyrobily pro vás Domácí tělový peeling s himalájskou solí. Kdo k nám nestihl zaskočit na workshop, který jsme v NuSpring minulý týden pořádaly, tak máme pro něj alespoň fotonávod, jak na to. Doporučujeme sejít se s kamarádkami, nebo s rodinou a vyrobit si ho doma v kruhu přátel. Je to úžasná relaxace, můžete si u toho popovídat, dát si něco dobrého a strávit příjemný den. Jak na to?

Recept na Domácí tělový peeling s himalájskou solí

25 ml kokosového oleje
50 g himalájské soli
5 kapek vašeho oblíbeného éterického oleje, můžete ale i kombinovat vůně, podle toho, jak vám je to příjemné

IMG_6324IMG_6332

IMG_6336

                                                                                                                         

Postup

 

1/ Přijde na řadu kvalitní bio kokosový olej, odměříme si 25 ml, dáme ho do mističky a necháme jej rozpustit. V teplých dnech to jde samo.

IMG_6422

2/ Přidejte 50 g himalájské soli.

IMG_6428

3/ Přijdete 5 kapek svého oblíbeného éterického oleje. Můžete vůně i kombinovat dle potřeby a nálady. Pokud si chcete nejprve vyzkoušet, jestli k sobě vůně ladí, sestavte si lahvičky k sobě a vysuňte dopředu lahvičky s oleji dle intenzity kapek, kolik jich dáte do peelingu. Můžete si lahvičky posouvat a zkoušet, jaké kombinace se vám nejvíce líbí.

IMG_6432

Sestavily jsme pro vás přehled éterických olejů, které se hodí na různé typy problémů, které v létě řešíte.

Éterické oleje na:

IMG_6435

4/ Vše promíchejte, aby se ingredience spojily. Následně dejte do skleničky nebo do plechové krabičky. My jsme využily plechové krabičky od Dulcie. Záleží na vás, co máte doma.

IMG_6445

Peeling můžete vyrobit i jako dárek někomu pro radost. Je to jednoduché a připravíte tak krásný dárek. Skladujte ho pak při teplotě do 25 stupňů.

Éterické oleje od Oshadhi vhodné do tělového peelingu

kup 300kup 301kup 302kup 303kup 304kup 305kup 306kup 307

 

Autorem příspěvku je Kristýna
Publikováno 10. 09. 2017
* Povinné položky

Zanechte komentář