NuSpring pro vás zrychluje dopravu neskutečným tempem

Víme, že rychlost je pro nás stejně jako pro vás důležitá. Většina z nás při nákupech na eshopu řeší, jestli se mu tam dobře nakupuje a mají produkty skladem. Jak rychlou mají dopravu případně zda mají dopravu zdarma nebo možnost osobního odběru. Známe to všichni. My se snažíme ale překonat naše limity a jít stále dál za hranice možností i když se to zdá někdy neskutečné. Dali jsme si challenge a to zrychlit dopravu ještě více. Výzva byla doručit vám balík při objednání do 15 hodin odpoledne v pracovní dny ještě ten den na naše Výdejny NuSpring v Praze. A nebo doručit vám balíčky přes naše přepravce na druhý den. Povedlo se? Ale ano! obě výzvy splněny.

E-shop NuSpring zrychluje dopravu doručení do pár hodin

NuSpring doručuje balíky již do pár hodin

Jak jsme to dokázali? Prostě jsme se hecli a řekli si, proč ne. Naše limity jsou mnohdy jen v naší hlavě a jak se říká, všechno jde, když se chce. Jelikož na sobě stále pracujeme a nikdy se nespokojíme s tím, co už je hotové, tak to byla pro nás skvělá motivace posunout se zase dále. Pojďte to s námi celé otestovat.

E-shop NuSpring zrychluje dopravu doručení do pár hodin

Otestujte rychlost dopravy na NuSpring.cz a vyhrajte 1 ze 3 poukazů na nákup v hodnotě 1000 Kč

Abychom se tu jen nechvástali něčím, co možná platí a možná ne kdo ví, pojďte si dát takovou malou challenge s námi a otestujte si nás. Pro 3 z vás máme skvělou motivaci a to poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup přírodní kosmetiky, zero waste pomůcek nebo eko drogerie u nás v NuSpring.cz. Jak vyhrát?

  1. Nakupte na www.nuspring.cz.
  2. Udělejte fotku nákupu nebo balíčku, který vám od nás přišel v datu od 6.8.2019 do 21.8.2019.
  3. Sdílejte ji na facebooku či instagramu a hlavně nás označte na facebooku jako @NuSpring Česká republika nebo na instagramu jako #nuspringcz. K fotografii nám pak napište, jestli jsme slibovaný čas doručení ten den na Výdejny NuSpring nebo na druhý den přes naše přepravce splnili nebo nesplnili.
  4. Vybereme 3 nejhezčí příspěvky, které oceníme poukazem na nákup.

E-shop NuSpring zrychluje dopravu

Budete to právě vy? Není lepší plnit, než slibovat? Prověřte nás jako ve škole. Doufáme, že vás nezklameme a naopak budete mít velkou radost.

Vaše kočky z NuSpring

Kristýna, Ivana a Péťa

Autorem příspěvku je Kristýna
Publikováno 26. 07. 2019
* Povinné položky

Zanechte komentář