Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný
Zpět na seznam

Naty ECO slipové vložky - normal (32 ks)

Naty ECO slipové vložky - normal

Najeďte na obrázek pro zvětšení

Naty ECO slipové vložky - normal (32 ks)


 • příjemné a pohodlné slipové vložky
 • pro denní nošení nebo poslední dny menstruace
 • jsou téměř 100% přírodní a rozložitelné
 • 100% kompostovatelné obaly z obnovitelných přírodních materiálů
 • vnitřní vrstva je z certifikované organické bavlny, vnější plášť je z geneticky neupravovaného kukuřičného škrobu
 • baleny individuálně
 • bez chemických parfemací, barviv, chlóru, chemikálií
 • nejsou testovány na zvířatech
 • síla 2 kapičky
 • bez křidélek
 • balení obsahuje 32 kusů vložek individuálně balených vložek
 • certifikace  "OK Biobased" od organizace Vincotte - obnovitelné materiály
 • značka V-Label - veganský a vegetariánský produkt
 • švédská značka

Je nám líto, zboží momentálně není dostupné, ale již brzy bude opět na skladě.

Vyřeší tento produkt Váš problém? To nedokážeme 100% určit. Vyplňte prosím typ Vaší pleti a věk, abychom Vám mohli s jistotou říci, která kosmetika je pro Vás nejlepší.

Typ pleti

Věk

Jste si jisti? Produkt je určený pro jiný typ pleti () a věk (), než pro Vaši (). Největší účinek uvidíte u kosmetiky, která je určena přímo pro Vaši pleť.
 • Popis
 • Certifikace: 

  • "OK Biobased" od Vincotte - obnovitelné materiály

  Materiál, užití a počet kusů:

  • organická bavlna, geneticky neupravovaný kukuřičný škrob
  • 32 kusů
  • 2 kapičky
  • pro poslední dny menstruace, při gynekologických potížích nebo na denní použití

  Popis produktu:
  Také hledáte ekologické a lépe rozložitelné hygienické dámské vložky, které by byly z přírodního materiálu a nezatěžovaly přírodu tak jako konvenční hygienické pomůcky? Pak si nenechte ujít švédskou značku ekologických dámských hygienických pomůcek (a dětských plen) Naty.

  Naty ECO slipové vložky - normal (2 kapky) jsou téměř 100% přírodní, rychleji rozložitelné a vyrobené jen z organické bavlny (vnitřní vrstva dotýkající se kůže) a geneticky neupravovaného kukuřičného škrobu (vnější plášť). Vložky Naty mají certifikát Vincotte - za použití obnovitelných materiálů. Mají 100% kompostovatelné obaly.

  Vložky obsahují v balení 32 kusů. Jsou vhodné pro poslední dny menstruace, při gynekologických potížích nebo na denní použitíi (síla 2 kapičky). Jsou vysoce absorpční a prodyšné. Slipové vložky jsou ve verzi bez křidélek. 

  Jsou skvělou alternací ke klasickým konvenčním vložkám, které obsahují chemické parfemace, barviva, jsou bělené chlórem a znamenají pro přírodu velkou ekologickou zátěž. Pokud máte citlivou pokožku, věřte, že poznáte rozdíl.

  Důležité: 
  Bez chemických parfemací, barviv, chlóru, chemikálií. Obaly vložek jsou 100% kompostovatelné. Samotné vložky na kompost nepatří, ale na skládce se velmi rychle rozloží. 

 • Video
 • Hodnocení zákazníků
 • O značce
 • "Četla jsem novinový článek o škodlivých účincích plenek na jedno použití na švédské prostředí. Článek uváděl, že každé dítě spotřebovalo průměrně půl tuny použitých plenek každý rok. Ještě více alarmující byla skutečnost, že tradiční jednorázové plenky byly vyrobeny převážně z plastu. Byla to obrovská zátěž pro přírodu. V té době neexistovaly žádné alternativy. To bylo šokující! Nemohla jsem se zbavit myšlenky, že musí existovat lepší způsob, jak vyrábět plenky. Takže po pěti letech výzkumu, tvrdé práce a vývoje jsem zcela změnila svůj život, od právničky až po ekologickou podnikatelku."

  Naty - ekologická alternace konvenčních plenek a vložek ze Švédska

   

  Jsme rádi, že další značkou, kterou jsme se vám rozhodli představit, je právě značka Naty ze Švédska. Nevím jak vám, ale nám jsou severské značky blízké. Mají k ekologii mnohem blíže a jsou už x kroků před námi. Značka Naty vznikla v devadesátých letech. Byl běžný den jako každý jiný, nijak výjimečný. Pro zakladatelku Marlen Sandberg byl však zlomový. Otevřela noviny a tam našla článek o tom, kolik dětských plenek se ročně spotřebuje a jakou zátěž to zanechává pro přírodu. V té době neexistovaly alternativy jako dnes. 

  Marlen Sandberg však nebyla výrobce. Neměla vystudovanou výrobu, ani potravinářství nebo kosmetiku. Byla to klasická korporátní právnička, ale ještě více, byla hlavně mamkou dvou dětí. A tak jí to nenechalo chladnou, přemýšlela, jak by to šlo udělat, aby vymyslela alternaci ke konvenčním plenkám. Chtěla najít šetrnější náhradu, aby byly plenky více v souladu s přírodou. Jako matka a zároveň advokátka věděla, kolik mají ženy málo času a jak dobře ho musí umět využít. Látkové plenky, které se nabízely, jsou fajn, ale když máte hodně práce a šetříte každou minutu, potřebujete to trošku ulehčit. Proto se snažila vyvinout ekologické jednorázové plenky, které by byly šetrné k přírodě i k nám samotným. Idea a směr byl jasný, nebylo to však jednoduché.

   

   

  Naty - ekologické plenky a hygienické vložky ze 100% přírodního materiálu

   

  Vývoj trval pět let, kdy testovala, zkoušela, zkoumala a snažila se jít proti větru. V ruce nic, jen myšlenka. Nakonec se jí to ale povedlo. Naty bylo na světě. Vznikly ekologicky šetrné rozložitelné plenky a hygienické dámské vložky a tampony vyrobené pouze z 100% přírodního materiálu. 

  Naty Hygienické dámské eko vložky jsou 100% kompostovatelné a rozložitelné, vyrobené jen z dřevité celulózy a kukuřičného škrobu. Jsou držiteli certifikátu Vincotte - za použití obnovitelných materiálů. Jsou vysoce absorpční, prodyšné, dobře savé. Nabízí verzi bez křidélek. Naty přináší cenově dostupné vložky z přírodního materiálu, což určitě rádi oceníte.

  Jsou skvělou alternací ke klasickým konvenčním vložkám, které obsahují chemické parfemace, barviva, jsou bělené chlórem, plné chemikálií. Vložky Naty jsou 100% kompostovatelné a rozložitelné a díky tomu nezatěžují přírodu. Jejich krabičku můžete vyhodit do recyklačního kontejneru na papír.  Pojďte s námi šetřit přírodu a nezatěžujte ji zbytečným odpadem.

   

  Certifikace

   

   

  Fotografie použity originál od výrobce ze stránky www.naty.com.

   

Pro dokonalý efekt
doporučujeme použít...

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem