Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

 

Dobrý den, milý člověče, 

 

raději Ti píši, abys nebyl zklamaný, že Tvoje objednávka nepřišla v krásné ukázkové krabičce balené v eko papírové verzi (kterou mí domácí preferují), ale občas dorazím i já. Jsem znovu použitá krabička a výplň, ve které přišlo NuSpringu zboží od dodavatele a jelikož mne chtěli využít na maximum, abych hned neskončil svou cestu, poslali mne k Tobě. Jsem rád, že jsem neskončil hned v koši (i když modré či žluté popelnice jsou hezčí než klasické kovové, mám v nich kamarády, kteří jsou jako já a voní to tam lépe, co si budeme povídat) a mohl jsem vyrazit zase do světa a to za Tebou. Byl bych nerad, kdyby můj život skončil příliš rychle a tato dobrodružná cesta za dalším člověkem mne velmi potěšila. Budu rád, když mne využiješ v domácnosti nebo mne pošleš znovu do světa s nějakými krásnými věcmi pro dalšího člověka. Pokud nemáš, kam bys mne poslal, nevadí, budu rád i za recyklaci v modrých či žlutých kontejnerech. Alespoň si tam popovídám s mými kamarády. 

 

Děkuji, že jsi ohleduplný k přírodě a třídíš.

 

Tvůj Krabičák 

 

Ročně my lidé vyprodukujeme 26 milionů tun odpadu. Pojďme to změnit společně a využívat věci na maximum, aby hned po jednom použití neskončily v koši. Občas balíme do toho, co nám dům dal aneb do obalového materiálu od našich dodavatelů. Někdy je to i plastový bublinová fólie, kterou nám poslali a my jsme ji nechtěli hned vyhodit, a proto jsme ji použili dál. Abychom maximalizovali její účinek. Když už tu je, nebudeme kolem ní chodit obloukem, ale rádi jí vdechneme nový život. Váš NuSpring.

Naše ideální balení vašich balíčků NuSpring

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.