Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Co je MUD PHYTO a jak pomáhá proti celulititě? 

MUD PHYTO je revoluční řada kosmetiky značky Minus 417, která je speciálně vyvinuta v laboratoři na boj proti celulitidě. Obsahuje komplex PHYTOLESS TM, který maximalizuje zpevnění a regulaci tukových tkání v oblasti stehen a kolen. Výsledky objevíte již za 2 měsíce (při použití 2x denně). Až 70% žen potvrdilo pevnější pleť, zapojte se do boje s celulitidou i vy.

Garantované výsledky při pravidelném     používání přípravků proti celulitidě         

 -  Tuková tkáň byla zredukována až o 20 %

 -  V oblasti stehen a kolen bylo docíleno
     * Snížení objemu tuku po 1 měsíci až o 55 ml
     * Po 2 měsících se objem tuku v těchto partiích
        snížil dokonce až o 250 ml

 

Jaké používat přípravky proti celulitidě?

-  Tělový peeling proti celulitidě 
-  Tělový sprej proti celulitidě
-  Tělové mléko proti celulitidě

 

Nová řada kosmetiky MUD PHYTO proti celulitidě zrychluje stimulaci krevního oběhu díky obsahu kofeinu a řasy Euglena a tím pomáhají k redukci tukových tkání. Pro dosažení maximálního výsledku doporučujeme tělové mléko či tělový sprej používat dvakrát denně. Aplikujte ho krouživými pohyby směrem od srdce. Zatímco tělové mléko oceníte spíše v zimních či podzimních měsících, kdy naši pokožku trápí suchá pleť, šupinky a pocit napjaté pokožky. V letních a jarních měsících doporučujeme přibalit si do tašky tělový sprej, který má lehké složení.

Abyste docílili co nejlepšího účinku nezapomeňte před aplikací tělového mléka či spreje ještě na tělový peeling s výtažky z rostlin a s obsahem bahna a soli z Mrtvého moře. Právě bahno z Mrtvého moře má vysoce regenerační účinky. Čistí pleť do hloubky a pomáhá k regeneraci kožních buněk. Aplikace peelingu krásně prokrví pokožku a rozproudí lymfatický oběh, čímž perfektně přispívá k odbourání celulitidy.
  

Výsledky klinických testů:

      • 81,5% uživatelů potvrzuje hladší pokožku 

      • 66,7% uživatelů cítí pevnější a celistvější pokožku 

      • 70,4% potvrzuje redukci pomerančové kůže

 

Co přípravky proti celulitidě obsahují?

Formula PHYTOLESS TM je složená z rostlinných aktivních výtažků:

ROHATEC ŽLUTÝ, rostlina bohatá na extrakt glaucine 
Alkaloid nalezený v rostlinných druzích v rodině Papaveraceae (makovité). Dvouletá bylina, vysoká až 80 cm, má husté listy a žluté květy. Aktivuje a urychluje transport karnitinu. Stimuluje mitochondriální metabolismus. Má antioxidační a protizánětlivý účinek. Rohatec žlutý je rostlina, ze které se extrahuje komplex molekul, je klíčem při redukci tukových zásob. 

 

EUGLENA GRACILIT FERMENT (mořská řasa)
Euglena je jednou z nejstarších jednobuněčných eukaryotických řas. Má vysoký zdroj energie díky duální chronosynklastického biologické metabolismu: chloroplast fotosyntéza působí během dne a mitochondriální dýchání v noci. 

 

 

ROSTLINNÝ KOFEIN Z KÁVOVNÍKU
Kofein je inhibitor fosfodiesterázy. Vysoká hladina AMPc stimuluje degradaci triglyceridů prostřednictvím aktivace triglyceridů lipázy. Snižuje vstup mastných kyselin do buněk a zánětlivých reakcí. Prokrvuje pokožku. Umocňuje lipolytické účinky. Zvyšuje využití tuků jako energetického zdroje.

 

 

Podívejte se na náš článek: 5 kroků ke krásné pokožce bez celulitidy
Pomerančová kůže, celulita, lipohypertrofie – to všechno jsou synonyma, kterými je označována celulitida. Trápí častěji ženy, než muže a to všech věkových či váhových kategorií. Tělo ženy má větší tendenci v těchto postižených partiích ukládat zásoby tuku. Svou roli v tvorbě celulitidy navíc hrají i hormony. Ženský hormon estrogen zvyšuje ukládání tuku, zadržování vody a sodíku, změkčuje vazivo. Víc info.

 

Přípravky proti celulitidě:

  

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.