Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Připravili jsme pro vás exkluzivní kosmetickou poradnu s blogerkou a zubní lékařkou Kristý

Úspěšná blogerka Kristý je velmi příjemnou a sympatickou maminkou, která se na mateřské dovolené rozhodně nenudí. Na svém vlogu Kristý K Beauty informuje čtenářky o novinkách nejen ze světa kosmetiky. Pravidelně připravuje recenze na kosmetiku, oblečení, jídlo, ale i knížky, svíčky a cokoliv, co ji baví. Má perfektní rozhled. Ráda se věnuje vyprávění z různých koutů světa a kultur. Chcete se jí na něco zeptat? Je tu jen pro vás.

 Krátký medailonek Kristý

Blogerka Kristý má velmi poutavá videa. Už když jsem ji viděla poprvé, říkala jsem si, jak se liší od většiny blogerek a to zejména svým "kultivovaným" a příjemným projevem. Když recenzuje, opravdu se produktu věnuje a řekne pro a proti. Když jsem se dozvěděla, že je navíc zubní lékařkou, oslnilo mne to. Ve videích se věnuje i péči o zuby a správnému čištění zubů. Vlogování a blogování se stalo jejím koníčkem. Nyní je na mateřské dovolené. Má ráda kosmetiku a ráda se namaluje, ale nemá problem chodit bez make-upu. "Věřím, že nejdůležitější je zdravá plet a make-up už je jen třešnička na dortu," prozradila v krátkém profilu pro NuSpring.

 

    Na co se Kristý zeptat?

Jak a kde se mohu zeptat?

Celý týden od 14.3.2016 do 20.3.2016 bude odepisovat na vaše dotazy k péči o pleť, zuby, k líčení, tipům a radám, jak se o sebe starat.

Odkaz na blog Kristý najdete zde.

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.