Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Pánové, nevíte, co letos koupit svým partnerkám k Vánocům?

Vyřešte letos vánoční dárky chytře a nechte si je vybrat a nakoupit od nás. Kdo lépe vybere dárky pro vaše partnerky, sestry, kamarádky, maminky lépe než žena? My vám kompletně dárky vybereme, nakoupíme, zabalíme, připíšeme vzkaz a pošleme až k vám domů. A vy můžete jít třeba na pivo. 

Také si lámete hlavu s tím, co zase shánět k Vánocům za dárky? Rok uplynul rychle a vy abyste vymýšleli, co koho potěší. Také máte problémy něco vymyslet? Loňské dárky pro vás dopadly tragicky a nesmělé úsměvy spíše ve vás vyvolali pocit, že jste zase koupili špatně? Nelamte si již s dárky hlavu a vyřešte letos vánoční nákupy chytře.

Co jsme pro vás přichystali?

Dárky Vám letos: vybereme, nakoupíme, zabalíme, připíšeme darovací kartičku a pošleme k vám domů či do práce. Od vás budeme potřebovat jediné, abyste nám napsali e-mail na info@nuspring.cz nebo zavolali na tel.č. +420 773 868 732 a sdělili nám, že sháníte dárky na Vánoce. Budeme od vás jen potřebovat vědět, v jaké cenové relaci mají být a pro koho jsou. 

Poté vám přichystáme nabídku dárků, pošleme vám e-mail s kalkulací a vy si vyberete. Nebo vám rovnou můžeme navrhnout jen jedno řešení. Vše záleží jen na domluvě. Můžete využít i naši připravenou nabídku vánočních balíčků za skvělé ceny s dárečkami navíc již od 119,-Kč. Více info zde.

Pokud byste raději věnovali Dárkový poukaz na nákup přírodní a bio kosmetiku u nás v obchodu NuSpring, přichystali jsme pro vás nabídku Dárkových poukazů od 500,-Kč do 2.500,-Kč. Více zde.

Ušetřete za dopravu

Využijte naší dopravu zdarma při objednávce nad 890,-Kč a nechte si poslat balíčky zdarma až k vám domů. Nově můžete využít zdarma i naše dvě nová odběrná místa v Praze. Více info zde.

Nabídka připravených vánočních balíčků

Všechny balíčky od značky Havlíkova apoteka jsou zdarma již krásně zabalené v sáčku s červenou mašlí a s dřevitou vlnou. Kosmetiku standardně balíme do ručně vyráběných velmi elegantních krabiček. V případě zájmu vám můžeme dárky speciálně zabalit do vánoční krabičky, nebo taštičky.

 

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.