Využijte dopravu zdarma přes zásilkovnu!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266
Po-Pá 8-16:30 hod.
0
prázdný

Vaše nejčastější dotazy

 

Máte i kamenný obchůdek?

Čím dál časteji se setkáváme s otázkou, máte už kamenný obchůdek, nebo jen e-shop? Nebo ve kterých městech máte kamenný obchůdek a budete otevírat i pobočku v Brně, Plzni či Olomouci? Zatím máme jeden showroom NuSpring na Praze 2 na Belgické 27 - je to cca do 5 minut od metra. Rádi bychom postupem času otevřeli obchůdek v Brně a pak v dalších větších městech. Držte nám palce. Jen díky vám se nám může tento sen společně podařit.

Jak si mám vybrat kosmetiku, aby mi vyhovovala?

Vybrat správnou kosmetiku pro vaši pleť není jednoduché. Stačí se podívat, kolik krémů spotřebujete jenom do půlky. Ani po několika použitích nemusí být jasné, jaký bude mít kosmetika dlouhodobý efekt. Ideální krém nadejte jenom díky přesné diagnostice. Právě proto máme na našich stránkách hned několik možností, jak určit váš typ pleti. Podle toho, jaký je váš typ pleti, snadněji určitě, která kosmetika je pro vás vhodná.

Jak se mám rozhodnout mezi dvěma krémy, které jsou určeny pro můj typ pleti?

Nejlepší je oba krémy vyzkoušet na vlastní kůži. Napište nám o vzoreček zdarma a my vám rádi pošleme od každého z nich. Pak budete 100% vědět, který krém je pro vás ten pravý. Nevyhovuje-li vám vzorková metoda, zeptejte se v poradně na názor odbornice. Nebo se zastavte u nás v kamenném obchůdku NuSpring na Belgické 27, Praha 2 a my vám rádi poradíme.

 

Jaký je rozdíl mezí přírodní, rostlinnou a bylinnou kosmetikou?

Přírodní kosmetika je kosmetika, která neobsahuje parabeny, syntetické aromatické a barvící látky ani minerální oleje (ropné produkty jako parafín). Mezi certifikáty označující přírodní kosmetiku patří například CPK, CPK-BIO, NaTrue, Ecocert, BDIH a další. Samozřejmostí je, že není testovaná na zvířatech. Rostlinná kosmetika je kosmetika s obsahem účinných rostlinných látek nebo minerálních komplexů. Může obsahovat syntetické látky, které mohou podporovat účinek rostlinných výtažků nebo zaručovat větší stabilitu účinných látek v produktu. Od března 2013 však platí v celé Evropě zákaz testování kosmetiky na zvířatech, tudíž ani rostlinná kosmetika není testována na zvířatech.Bylinná kosmetika je kosmetika, která obsahuje účinné látky z bylin nebo jiných rostlin.

Co je zvláštního na kosmetice z Mrtvého moře?

Na neobyčejné vlastnosti vody z Mrtvého moře upozorňoval už Aristoteles (384 – 322 př. n. l.) nebo Galén (122 – 200 n. l.), který zmiňoval, že voda z Mrtvého moře napomáhá hojení ran. Toho se například hojně využívalo při léčení gladiátorů. Odkazy k síle Mrtvého moře ovšem najdeme také v Bibli. Asi nejznámější postavou spojenou s Mrtvým mořem a jeho vztahem ke kráse a luxusu je egyptská královna Kleopatra VII., která nechala na jeho pobřeží zbudovat první lázně. A jaké jsou benefity kosmetiky z Mrtvého moře pro naši kůži? Většina minerálů je hydroskopická – mají schopnost přitahovat vlhkost. Navzdory tomu, že sůl má ohledně hydratace spíše negativní pověst, Mrtvé moře je naprostá výjimka. Díky přírodním minerálům také skvěle působí na aknózní pleť a vyhlazování vrásek. Výborné výsledky má také v boji s lupénkou a ekzémy. Pobyty u Mrtvého moře i používání produktů jsou doporučovány předními dermatology.

V čem je výjimečná kosmetika Minus 417 a komu je určena?

Výtažky z Mrtvého moře mají jedinečný a velmi intenzivní regenerační účinek. Využitá se jako bahno, sůl, nebo přídavek do kosmetiky. Kosmetika Minus 417 má mezi ostatními značkami zvláštní postavení – obsahuje kombinaci VITAMIN MINERAL COMPLEX, který prokazatelně napomáhá obnově buněk a tím zmírňuje projevy stárnutí. Neobvyklý název kosmetiky odkazuje k samotnému Mrtvému moři, které je položeno 417 metrů pod hladinou světového oceánu. Kosmetika Minus 417 skvěle účinkuje proti lupénce, ekzémům i jiným kožním onemocněním. Zároveň ovšem dokáže skvěle bojovat proti příznakům stárnutí. Studie dokazují, že výtažky z Mrtvého moře vyhlazují pleť až o 30 % lépe, než obyčejné prostředky.   

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.