Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Vaše nejčastější dotazy

 

Máte i kamennou prodejnu?

Jsme e-shop a vše si u nás můžete zakoupit online. Kamennou prodejnu v tuto chvíli nemáme, avšak plánujeme ji otevřít s veškerým našim sortimentem včetně potravin. Vše se včas dozvíte.

Jak si mám vybrat kosmetiku, aby mi vyhovovala?

Vybrat správnou kosmetiku pro vaši pleť není jednoduché. Stačí se podívat, kolik krémů spotřebujete jenom do půlky. Ani po několika použitích nemusí být jasné, jaký bude mít kosmetika dlouhodobý efekt. Proto dbáme na popisy produktů, abychom vám co nejvíce poradili a na štítky, pro jaký typ pleti jsou výrobky vhodné. Najdete je vždy nahoře pod nadpisem produktu. Pokud váháte, poraďte se s námi. Jsme tu pro vás na chatu, na telefonu i na emailu.

Jaký je rozdíl mezi přírodní, rostlinnou a bylinnou kosmetikou?

Přírodní kosmetika je kosmetika, která neobsahuje parabeny, syntetické aromatické a barvící látky ani minerální oleje (ropné produkty jako parafín). Mezi certifikáty označující přírodní kosmetiku patří například CPK, CPK-BIO, NaTrue, Ecocert, BDIH a další. Samozřejmostí je, že není testovaná na zvířatech. Rostlinná kosmetika je kosmetika s obsahem účinných rostlinných látek nebo minerálních komplexů. Může obsahovat syntetické látky, které mohou podporovat účinek rostlinných výtažků nebo zaručovat větší stabilitu účinných látek v produktu. Od března 2013 však platí v celé Evropě zákaz testování kosmetiky na zvířatech, tudíž ani rostlinná kosmetika není testována na zvířatech. Bylinná kosmetika je kosmetika, která obsahuje účinné látky z bylin nebo jiných rostlin.

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.