Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Pozvánka na odpoledne s Havlíkovou apotekou

Přijďte do našeho kamenného obchůdku NuSpring v Praze na odpoledne přímo s Havlíkovou apotekou. V pondělí 19.9.2016 od 13.00 hod. do 18.00 hod. na vás budou čekat kolegové z Havlíkovy přírodní apoteky, kteří vám představí kosmetiku a povypráví o výrobcích. Líbí se vám jejich nabídka, ale nevíte, které produkty se hodí pro vás? Přijďte se poradit přímo s odborníky z Havlíkovy apoteky.

Nedávno byla v našem obchůdku přímo vnučka Karla Havlíka slečna Anna Braslavcová, která nám dělala detailní školení. Dozvěděli jsme se o každém produktu, zajímavosti z výroby, jaké plánují novinky a na co všechno se dají produkty využít. Věděli jste, že se dá Bio Mycí elixír na intimní partie používat i na hojení akné nebo na odlíčení pleti?

Právě takové zajímavosti a tipy se jen tak nedozvíte. Pojďte si popovídat přímo s odborníky z Havlíkovy apoteky. Rádi vám poradí vhodnou péči přímo pro váš typ pleti a vlasů. Můžete tak strávit příjemné odpoledne a poradit se. Pojďte se zeptat na to, co vás zajímá a odnesete si spoustu tipů a zajímavostí. Budeme mít pro vás k dispozici testery, abyste si mohli produkty vyzkoušet. Všechny výrobky od Havlíkovy apoteky si u nás můžete zakoupit a využít i slevu 100 Kč na první nákup. 

Kam přijít? 

Do kamenného obchůdku NuSpring na Belgické 27, Praha 2. Jsme 290 m od Náměstí Míru. Mapu najdete zde.

Kdy se akce koná?

19.9.2016 od 13.00 hod. do 18.00 hod.

Vstup

zdarma

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.