Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Zveme vás na letošní 2 velké veletrhy Festival Evolution Biostyl a World of Beauty Spa v Praze

Udělejte si hezké víkendové odpoledne jen samy pro sebe. Vytáhněte kamarádky a přijďte se podívat na 2 největší kosmetické veletrhy v České republice. Stáneček s top produkty z naší nabídky kosmetiky NuSpring najdete na Festivalu Evolution Biostyl a World of Beauty Spa v Praze. Jako speciální překvapení navíc pro vás máme hosta a to přímo zakladatelku kosmetiky Dulcia - Lucku Klebercovou. Která za námi přijede ze Slovenska na World of Beauty Spa. Ráda vám poradí s vaším problémem nebo vhodnou péčí přímo pro vás na váš typ pleti. Jako překvapení hned číslo 2 máme pro vás soutěž o volné vstupenky.

Zajímají vás produkty, které nabízíme, ale neměli jste příležitost si je prohlédnout a ovonět ve skutečnosti? Přijďte se za námi podívat na letošní největší kosmetické veletrhy. Budeme mít pro vás k dipozici testery i vzorečky produktů. Můžete si je tak v klidu prohlédnout a vyzkoušet na vlastní kůži. Každý krém má jinou texturu a jiné složení látek. Přes internet jen těžko zjistíte, jestli vám bude příjemný. Pojďte ho vyzkoušet a zjistit, zda vám bude sedět. Vyražte s kamarádkami a udělejte si odpoledne jen samy pro sebe. Zajdete si na kávičku, něco dobrého na zoubek a můžete si udělat radost krásným parfémem, éterickým olejíčkem či svíčkou. 

Kde nás najdete?

World of Beauty Spa jaro 2017

Zveme vás na velmi úspěšný veletrh World of Beauty Spa, který se koná 10.-11.3.2017 v Praze v Leťnaněch. Oba dny pro vás budeme k dispozici v našem stánečku B 75 od 10 do 18 hod. Veletrh se koná v PVA EXPO PRAHA – LETŇANY. Vstupné je ve variantách 130, 110, 90, 65,- Kč.  Více informací o veletrhu najdete zde: http://www.worldofbeauty.cz/

Jako speciální program

Jsme si pro vás připravili našeho hosta - zakladatelku slovenské značky kosmetiky Dulcie paní Lucku Klebercovou, která za vámi přijede s kolegyňkou Luckou. Velmi ráda vám poradí vhodnou péči přímo pro váš typ pleti nebo na vaše kožní problémy. 

Soutěž o volné vstupenky

Máme pro vás 5 volných vstupenek na veletrh World of Beauty Spa. Pojdťe si o ně zasoutěžit na našem facebooku. Více info zde.

Festival Evolution Biostyl

V víru březnového festivalování se za vámi chystáme i na veletrh Festival Evolution a jeho Biostyl 2017. Právě ten se koná 24.-26.3.2017 v Praze v Holešovicích. V pátek a sobotu budeme pro vás k dispozici od 10 do 19 hod. V neděli nás najdete ve stánečku od 10 do 18.hod. Veletrh se koná na Výstavišti Praha Holešovice Průmyslový Palác, Venkovní plocha 170 00  Praha 7. Jakmile budeme vědět číslo stánku, napíšeme vám ho. Vstupné je ve variantách 150,-Kč až 500 Kč.  Více informací o veletrhu najdete zde: http://www.festivalevolution.cz.

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.