Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Představení nové kolegyně Kristýny do našeho týmu

Cesta: copywriterka - zákaznice - kolegyně

Pro firmu NuSpring jsem začala pracovat jako copywriterka asi před rokem. Když jsem se poprvé setkala s kolegyní Ivankou, která je marketingová manažerka, hned jsem byla ze spolupráce nadšená.
Zaujal mne osobní a férový přístup, se kterým se člověk v poslední době jen těžko setkává. Donesla mi tehdy sadu na ekzémbahenní mýdlo, zklidňující krém a bahenní zábal od značky Minus 417. Měla jsem jej opravdu rozsáhlý nejen na rukou, ale i na těle. 

Nic jsem od toho nečekala, jen, že poznám kosmetiku, o kterém mám psát. A o to více jsem byla překvapená, jak je skvělá a jak funguje. Pomohla mi vyléčit ekzém a i téměř o rok později mám od něj klid. Sem tam se vrátí a tak zase vytáhnu poctivě Zklidňující krém a mažu týden poctivě ruce, což mi zaručeně zatím vždycky zabere. Bahenní mýdlo tedy od té doby používám pořád.

Po čase spolupráce se ze mne stala i pravidelné zákaznice značky Minus 417. Výrobky mi opravdu dělaly dobře a to jak na ekzém, tak i na tělo a obličej. Už mám doma celou sadu péče o suchou pleť, masky, tělové peelingy, tělová másla, suchý olej. To jsou mí favorité. A jsem maximálně spokojená. Odstín pokožky na obličeji se mi krásně sjednotil. Téměř nemusím používat make-up. Před tím se mi občas dělala na obličeji suchá místa, nebo pupínky, přeci jen mám i hodně citlivou pokožku. A to je teď pryč.

Když jsem se dozvěděla, že hledají nového kolegu, hned jsem neváhala a ozvala se jim. I když jsme měla v té době i jiné pracovní nabídky, rozhodla jsem se pracovat zde. Protože jsem za opravdu velmi lidský a přátelský přístup ráda. Kor v dnešní době, kdy je to čím dál více vzásné. Za produkty si osobně stojím a ráda zkouším nové věci, které k nám přibývají.  Naším cílem je najít pro vás tu nejlepší kosmetiku, která na trhu existuje a poskytnout vám férový a perfektní servis. Do budoucna budeme otevírat obchůdek v Praze a podnikat spoustu věcí. Držte nám palce, aby se nám to i nadále dařilo.

V NuSpring.cz mám na starosti copywriting, marketing, zákaznický servis a spoustu dalšího. Pokud se tedy potkáme, tak prostřednictvím článků či textů, které čtete. Jak se vám čtou? :-)

                                                       Pokud chcete, napište mi vzkaz na kristyna@nuspring.cz :-)

                                                        Kristýna

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.