Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Vyhrajte dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup kosmetiky

Přijďte se podívat do našeho kamenného obchůdku NuSpring na Belgické 27, Praha 2. Tento týden jsme pro vás připravili soutěž o dárkový poukaz na nákup kosmetiky v hodnotě 1000 Kč v naší kamenné prodejně v Praze. Udělejte si radost přírodní a bio kosmetikou na tělo nebo na obličej. Rádi se vám budeme věnovat a poradíme vám, jak se o sebe starat. 

Co je u nás nového?

Konečně jsme doladili v obchůdku všechny detaily, které jsme chtěly. Dekorace jsou umístěny, hodiny přibity, světla zapojena, výrobky vystaveny v elegantním duchu. Pult z bedýnek vyrobený na zakázku, na který jsme dlouho čekaly a vybíraly, stojí pyšně v obchůdku. A terminál na platební karty jen brouká do rytmu.

Ti, kteří si zařizovali někdy první obchůdek, nás jistě chápou. Máme radost :). Abychom ji přenesli trošku i na vás, připravili jsme pro vás soutěž o dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč. :) Navíc se vám budeme věnovat v obchůdku hodinku. Poradíme vám s péčí o pleť a vhodnou kosmetikou pro vás. K dispozici máme testery, vzorečky i dobrou radu a náladu vždy po ruce. :)

Jak soutěžit o dárkový poukaz?

Zapojit se do soutěže může kdokoliv, kdo si bude moci svou výhru vyzvednout a nakoupit si u nás v kamenném obchůdku na Belgické 27, Praha 2. Soutěž probíhá od 29.2.2016 do 6.3.2016. Tento týden budeme hrát o jeden Dárkový poukaz na nákup kosmetiky v hodnotě 1000 Kč v NuSpring na Belgické 27, Praha 2. 
 
Do soutěže se zapojíte tak, že na našem facebooku vložíte na zeď vaši fotografii produktů z našeho e-shopu NuSpring. Můžete vyfotit sebe s produkty, nebo vytvořit kreativní koláž nebo vyfotit výrobek, který se vám u nás nejvíce líbil. :) Podmínkou je, že fotografii musíte vytvořit sami. Vyhrává ten, kdo bude mít nejvíce označení "To se mi líbí". Zapojit můžete i své kamarády a známé. Je to jen na vás.

Fotografie z kamenného obchůdku NuSpring

 

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.