Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Soutěžte s námi o testování nové francouzské BIO dekorativní kosmetiky Avril

Po velmi úspěšné soutěži o testováni kosmetiky Soaphoria jsme pro vás připravili další soutěž. Tentokrát budete soutěžit o testování francouzské BIO dekorativní kosmetiky Avril zdarma! A co ještě více. My vám nebudeme produkty vybírat, ale vy si sami řeknete, co chcete! 

 

Rádi bychom vám představili naši první dekorativní kosmetiku, kterou bychom rádi zahrnuli do nabídky našeho e-shopu Nuspring.cz. A vy ji můžete vyzkoušet spolu s námi jako první. Tentokrát jsme vás nepředběhli, ale čekáme s testováním na vás. Pojďte si vybrat produkty, které se vám líbí. A můžete je zkoušet spolu s námi. 

 

30 výherních míst

Pokud chcete soutěžit spolu s námi, prvním krokem k tomu bude přihlášení do soutěže přes online formulář. Abychom trošku zamíchali pořadím a měli jste větší šanci při soutěžení, nebudeme vybírat první přihlášené. Ale vyhraje každý, kdo se přihlásí jako 10.,20.,30. až 300stý. Máme pro vás připravených celkem 30 výherních míst. Přihlásit se každý účastník soutěže může jen jednou. Děkujeme.

Pojďte s námi testovat BIO řasenky, tužky na oči, oční stíny, rtěnky, make-upy a další. Každý z výherců si bude moci vybrat dva produkty, které bude moci otestovat. Přihlaste se co nejdříve, kdo dříve klikne a bude mít štěstí, ten vyhrává. Akce platí jen tento týden od 19. 8. 2015 do 21. 8. 2015. V pondělí 24.8.2015 pak vyhlásíme jména 30 výherců na našich ineternetových stránkách. Přihlaste se zde.

Testování, zkoušení, recenze online

Jestli vyhrajete, bude na vás čekat drobný úkol. Jako každá správná kosmetická maniačka, která má ráda novinky a recenze na kosmetiku, se na nich tentokrát budete podílet i vy. Až odbržíte a vyzkoušíte produkty, bude na vás čekat tvůrčí úkol. Součástí soutěže je totiž i napsání krátké recenze na naše facebookové stránky a na stránku Heureka.cz. Plus vyplnění krátkého dotazníčku. Tyto úkoly jsou pro nás velmi důležité. Abychom vám mohli nabídnout to nejlepší ze světa kosmetiky, je důležité, abychom věděli, jak vám výrobky vyhovují a zda jsou dobré. Proto jsme rádi za každý váš postřeh. Instrukce s úkoly obržíte dva dny po odeslání balíčku s výhrou. Výsledky celého testování pak vyhodnotíme a uveřejníme na našich stránkách.

Podmínka přihlášení: Přihlásit se do soutěže může kdokoliv, mimo tým NuSpring. Každý účastník soutěže se může přihlásit jen jednou. Děkujeme.

5 důvodů proč vyzkoušet kosmetiku Avril

 

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.