Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Vyhrajte 3 poukázky v hodnotě 500 Kč na nákup kosmetiky na NuSpring

Připravili jsme pro vás malé překvapení k Vánocům. Rádi bychom vám poděkovali za vaši přízeň po celý rok a darovali vám krásný vánoční dárek pod stromeček. A co je lepšího, než si vybrat dárek podle toho, co se vám nejvíce líbí? Proto jsme do soutěže věnovali 3 poukazy v hodnotě 500 Kč na nákup přírodní a bio kosmetiky v našem e-shopu, ale i kamenné prodejně.

Pojďte s námi chvíli snít a přenést se do pohádkového světa plného radosti, překvapení a kouzel. Zavřete oči a vychutnejte si krásnou vánoční atmosferu. Někdy stačí se jen na chvilku zastavit a pobýt s těmi, které máte rádi. A kdy jindy, než o Vánocích?

Chtěli bychom vám v tomto krásném předvánočním čase zároveň popřát krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2017! Velmi děkujeme za vaší přízeň a doufáme, že se v příštím roce opět potkáme. Ať už osobně nebo alespoň prostřednictvím e-mailů, telefonu nebo sociálních sítí. Chystáme pro vás zase spoustu novinek, ze kterých budete mít určitě radost stejně, jako my.

Vánoční hádanka o dárkové poukazy


Pojďte s námi soutěžit ve vánoční hádance, kterou jsme pro vás přichystali. Soutěžit může kdokoliv viz podmínky Jak se zapojit do soutěže? přes náš formulář od 19.12.2016 do 25.12.2016 zde. Ze zaslaných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží dárkové poukazy na nákup kosmetiky v hodnotě 500 Kč. Můžete je využít k nákupu v našem e-shopu nebo v kamenném obchůdku NuSpring v Praze.

Soutěžní vánoční hádanka zní: 

Lehká jako peříčko
nemá ráda teplíčko
Tančí něžně snad i lehce
roztát v kapku vody nechce
Potká-li své sestřičky
svět je bílý celičký

Kdo nebo co to je? Jestliže víte, kdo nebo co by to mohlo být, zapojte se do naší soutěže. Soutěž končí 25.12.2016 ve 23.59.

Jak se zapojit do soutěže?

Zapojit se může každá osoba bez omezení věku. Soutěž probíhá pouze na území České republiky. Každý soutěžící se může do soutěže přihlásit pouze 1 krát. Dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč nelze proměnit za finanční hotovost. Přihlásit a soutěžit můžete zde.

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.