Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Přijďte se podívat na Vánoční trhy v Praze a užijte si krásnou vánoční atmosféru

Také milujete vánoční atmosféru? Krásné výlohy plné ozdob a stánky s vánoční výzdobou, které upoutávají váš pohled. Všechny ty krásné vůně vanilky, skořice, perníkového koření, čokolády, které se mísí a vytváří překrásný vánoční obraz. Vyražte na Vánoční trhy na Výstavišti v Praze Holešovicích a ochutnejte trošku té vánoční atmosféry. Přichystali jsme si pro vás stánek plný překvapení.

Odpočiňte si od pečení a všech povinností, které vás před Vánocemi každoročně čekají. Přijďte se podívat raději na Vánoční trhy na Výstavišti v Praze Holešovicích, které se konají od 4.12.2015 do 6.12.2015. Stánky pro vás budou nachystány vždy od 10. hod do 18 hod.. Vánoční trhy jsou spojené i s řemeslnými a hrčířskými trhy. Můžete si prohlédnout umění starodávných řemesel i s ukázkami prací, dát si punč, ochutnat cukroví, načerpat vánoční inspiraci, ale i nakoupit vánoční dárky.

Co jsme si pro vás nachystali my?

Na Vánočních trzích nesmíme letos chybět ani my. Připravili jsme si pro vás stánek s kosmetikou všech značek, které prováváme na e-shopu. Můžete si ji tak prohlédnout ve skutečnosti, vyzkoušet si ji a odnést si domů vzorečky a výrobky. Přichystali jsme pro vás i krásně zabalené dárkové balíčky, které si můžete zakoupit stejně jako všechny ostatní výrobky. A pakliže si vyberete kosmetiku, kterou budete chtít darovat pod stromeček, zdarma vám ji zabalíme

Přijďte se s námi poradit, jestliže nevíte, co je pro vás vhodné. Rádi se vám budeme věnovat. Přijďte nás blíže poznat. Těšíme se na vás. Jako překvapení jsme pro vás nachystali vlastnoručně něco sladkého na zub. Odneste si navíc dárky z věrnostního programu pro naše zákazníky. Máte se určitě na co těšit.

Informace o Vánočních trzích

místo konání: Výstaviště Praha Holešovice

datum: 4.-6.12.2015.

otevřeno: od 10.00 hod do 18.00 hod.

vstupné: 25,-Kč, děti do 10 let zdarma

webovka: http://www.incheba.cz/veletrh/vanocni-trhy.html

 

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.