Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Zveme vás na Voňavé odpoledne s přírodními parfémy

 

Připravili jsme pro vás ve spolupráci se Zdeňkou Sivičekovou z parfémů Aimée de Mars Voňavé odpoledne plné povídání o přírodních parfémech. Bude se konat ve středu 7.12.2016 od 15. hod. v našem kamenném obchůdku NuSpring na Belgické 27, Praha 2.

Přijďte ovonět všechny druhy vůní francouzských parfémů Aimée de Mars, které značka vyrábí. Zdeňka nám speciálně pro vás na odpoledne přiveze i další druhy vůní a dokonce i svíčky s přírodním voskem ve stejných vůních jako jsou parfémy. Připravila si pro vás povídání o tom, jaký je rozdíl mezi přírodními a klasickými syntetickými parfémy. Jaké mají parfémy vliv na psychiku, jaké mají působení na pokožku. Zasvětí vás ale i do historie francouzské parfumérství, vysvětlí vám, co jsou aromaparfémy, co je aromachológie, olfaktorika. Ale udělá vám i poradenství na míru a poradí, který parfém je pro vás nejvhodnější. Bude tu pro vás od 15. hod a pokud bude zájem, tak až do večera. Jak přijďte, tak se vám bude věnovat. Všechny parfémy, i ty vůně, které nemáme my v nadídce, i svíčky si můžete na místě zakoupit. Pokud je budete chtít jako dáreček, krásně vám je zabalíme do vánočního dárkového balení.

Kde, kdy, vstupné: V kamenném obchůdku NuSpring na Belgické 27, Praha 2, 7.12.2016 od 15 hod do, jak bude zájem, vstup zdarma.

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.