Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Proč nakoupit právě na NuSpring?

Úplně chápeme, že v tom nepřeberném množství bio, přírodních, eko, krása obchůdků s přírodní kosmetikou je těžké se vyznat. Všechny se jmenují podobně a mají kolikrát stejný sortiment produktů. Kde si ale vzít svůj nákupním košík a kam vyrazit na nákupy? Asi všichni to máme stejně, chceme nakoupit někde, kde se cítíme dobře, příjemně se nám tam nakupuje a víme, že se tam o nás postarají. Osobně když si najdu nějaký příjemný obchod, tak ani nemám potřebu hledat jiný. Jsem ráda, že tam mohu v klidu nakoupit a vím, že mi to přijde v pořádku... Jak vás ale oslovit, když se nemůžeme potkat osobně a nakupujete jen přes eshop? Říkat, že to děláme s láskou a vybíráme to nejlepší, asi nemá cenu. Řekli jsme to už před nějakým rokem zpátky s čistou myšlenkou, ale dnes už to říká skoro každý. Tak co jiného vám můžeme nabídnout?

Jaké jsou výhody nákupu v našem obchůdku?

1/ Expedujeme max. do 24 hodin v pracovní dny

Snažíme se vám balíček plný radostí poslat co nejdříve. Sami víme jaké to je se těšit na to, až kurýr zazvoní u dveří a vy můžete balíček otevřít. Proto když si objednáte v pracovní den ještě do 11 hodin dopoledne, tak hned balíček posíláme. Když si objednáte po 11 hodině dopoledne v pracovní den, odešleme ho hned druhý den ráno. Každopádně už se k vám řítí... :)

2/ 99% dostupnost produktů na skladě

Snažíme se o to, abychom měli stále plný sklad, a přitom jsme pro vás objednávali stále čerstvé zboží. Pracujeme na tom zuby nehty, aby stále bylo něco na cestě a naše poličky nezůstaly prázdné. 

3/ 100% reakce na všechny dotazy 

Vždy každý pracovní den odepisujeme na všechny vaše dotazy, nápady, připomínky. Když máte nějaký speciální dotaz a my nevíme, snažíme se to co nejrychleji zjistit. Jsme tu pro vás na sociálních sítích, na emailu, telefonu i na našem chatu. Nebojte se nás zeptat.

 

 

 

 

 

 

 

Vaše Kristýna, Ivana a Péťa

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.