Náš e-shop je tu stále pro vás. I přes dočasné zrušení osobních odběrů u nás můžete nadále nakupovat bez omezení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266
Po-Pá 8-16:30 hod.
0
prázdný

Naše výhody a banefity, které nabízíme v NuSpring 

Proč nakoupit právě v obchůdku NuSpring?

Úplně chápeme, že v tom nepřeberném množství bio, přírodních, eko, krása obchůdků s přírodní kosmetikou je těžké se vyznat. Všechny se jmenují podobně a mají kolikrát stejný sortiment produktů. Kde si ale vzít svůj nákupním košík a kam vyrazit na nákupy? Asi všichni to máme stejně, chceme nakoupit někde, kde se cítíme dobře, příjemně se nám tam nakupuje a víme, že se tam o nás postarají. Osobně když si najdu nějaký příjemný obchod, tak ani nemám potřebu hledat jiný. Jsem ráda, že tam mohu v klidu nakoupit a vím, že mi to přijde v pořádku... Jak vás ale oslovit, když se nemůžeme potkat osobně a nakupujete jen přes eshop? Říkat, že to děláme s láskou a vybíráme to nejlepší, asi nemá cenu. Řekli jsme to už před nějakými 5 lety zpátky s čistou myšlenkou a mysleli jsme to upřímně, protože to tak skutečně děláme, někdy až moc poctivě, ale dnes už to říká skoro každý. Tak co jiného vám můžeme nabídnout?

Jaké jsou výhody nákupu v našem obchůdku?

Mimo toho, že jsme milé, snažíme se vždycky pomoci, poradit, jsme ochotné, vybíráme produkty pečlivě, s láskou, máme pro vás 100 Kč slevu na první nákup nad 1000 Kč, dárky k vašim nákupům nad 1000 Kč, 2 Výdejní místa NuSpring v Praze zdarma, recyklační systém obalů  ....

 


1/ Objednej do 24:00 a druhý den máš balík na určených místech Zásilkovny

Při objednání od 15:01-7:30 hod. mám balík ten den na 100% dopoledne na určených výdejních místech Zásilkovny. Při objednání od 7:31-15:00 hod. doručení balíku na Zásilkovnu na druhý den nebo doručení domů přes GLS a Českou poštu. Při objednání na Výdejny NuSpring do 15 hodin mám ještě ten den balík na Výdejnách NuSpring na Praze 2 v 16 hod., na Praze 8 ihned.

2/ 99% dostupnost produktů na skladě

Snažíme se o to, abychom měli stále plný sklad, a přitom jsme pro vás objednávali stále čerstvé zboží. Pracujeme na tom zuby nehty, aby stále bylo něco na cestě a naše poličky nezůstaly prázdné. Dokonce k tomu máme konzultanta, který studoval v Americe. A je to poznat, nemyslíte?

3/Garantujeme 100% spolehlivost

Snažíme se vám poskytnout 100% spolehlivý zákaznický servis. Odepisujeme rychle na dotazy, reklamace, stížnosti, nápady na zlepšení... Na cokoliv s čím potřebujete pomoci. Když nevíme, informaci dohledáme nebo zjistíme. Chceme, abyste byli spokojení a věděli, že když si u nás objednáte, balíček dojde včas, bez problémů a komplikací. To je náš cíl.

 

Vaše Kristýna, Ivana a Péťa

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.