Využijte dopravu zdarma přes zásilkovnu!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266
Po-Pá 8-16:30 hod.
0
prázdný

Naše výhody a banefity, které nabízíme v NuSpring 

 

1. Nabízíme to nejlepší, co jsme na trhu objevili

Možná to zní jako fráze, ale není. Spolu s vámi se snažíme pravidelně najít to nejlepší ze světa kosmetiky, co se vyrábí. Jezdíme na veletrhy po Čechách, ale i do zahraničí, hledáme informace na internetu, v novinách, v rádiu, ale sbíráme i podněty od vás zákazníků. Vybíráme pečlivě značky kosmetiky, která je bio nebo přírodní. Nejlépe s využitím surovin v bio kvalitě, nezávadná a neobsahuje zbytečné konzervanty, barviva, parabeny, silikony, chemická barviva či minerální oleje (výtažky z ropy). Poté pečlivě studujeme informace, kosmetiku testujeme spolu s vámi na sobě a když projde bedlivým okem a jsou všichni spokojení, zařadíme ji do nabídky. Naší prioritou není kvantita a x desítek značek, ale přinést pro vás neokoukané a kvalitní značky, za kterými si stojíme. Pokud se nám něco neosvědčí, nezařadíme to do nabídky, nebo to z ní vyloučíme a hledáme dál.

2. Nízké ceny na které se nenabalují marže

Mnohé zákaznice se nás ptaly, jak to, že je Avril kosmetika tak levná a přitom bio? Za prvé jsme tuto kosmetiku do Čech dovezli my v NuSpring, objevili jsme ji na největším kosmetickém veletrhu v Bologni v roce 2015. A za druhé, jednáme se značkami, které jednají přímo s námi. Díky tomu se na ně nenabaluje x desítek firem a různých distribučních kanálů, které se na značkách tzv. "přiživují". To znamená, že nevzrůstá marže na výrobku a výrobce tak nemusí posouvat ceny do nebeských výšin, ale může ji udržet dole. Pro nás to sice znamená také to, že marže na našich značkách nejsou pro nás vysoké, ale u ruční, kvalitní výroby s použitím kvalitních surovin, to ani jinak nejde. Za kvalitou si však stojíme a rádi ji pro vás přinášíme.

3. Kosmetiku, kterou nabízíme, sami používáme

Zaručili byste se za něco, co jste nevyzkoušeli? My tedy rozhodně ne! Raději vám řekneme "Tohle pro vás není vhodné, zkuste raději tohle. Nebo vyzkoušejte nejprve produkt, pokud máte citlivou pleť, než si ho koupíte." Než bychom vám prodali něco, s čím si pro vás nejsme jistí, raději vám to dáme vyzkoušet na testeru. Nejde nám o to, hlavně prodat a je nám jedno, jestli budete spokojení. Chceme se o vás starat, abyste byli spokojení. Proto veškerou kosmetiku, kterou nabízíme, nejprve zkoušíme sami na sobě. Naše produkty sami používáme a zařadili jsme je do denní péče. Proto se nás nebojte zeptat, co vám bude sedět a co se nám osvědčilo. Rádi vám poradíme.

4. Nabízíme řešení právě pro vaši pokožku či kožní problém

Jedna kosmetika nebo 1 produkt, která řeší všechno, je stejný mýtus jako všestranně dokonalý manžel. Co si budeme povídat, že? Aby byl krém opravdu účinný, musí se zaměřit na konkrétní problém a konkrétní typ pleti. Dále pak hrají různé faktory v tom, jestli to pomůže právě vám. Můžete být na něco alergičtí ve složení, např. někdo je alergický na včelí med. Vám zrovna to může pomoci a někomu dalšímu ne. Problém, proč to nezabírá, může být nějaká neodstraněná příčina např. špatné léky, potraviny. Proto je důležité produkt vyzkoušet pomocí testeru a hledat. Zeptejte se v naší poradně dermatoložky, po čem vaše pleť touží a co jí bude dělat dobře. Vaše kůže není paleta pro experimenty, ale plátno pro vaši krásu a přirozenost. Ptejte se nás, zkoušejte a pojďte s námi najít skutečně to, co vám bude sedět. Jsme tu pro vás.

5. Pečujeme o vás rádi dlouhodobě

Děsí vás kolik krémů koupíte a spotřebujete jen do půlky? Výlet do obchodu je plný nadějí. Vždycky doufáte, že si odnesete něco, co vám bude vyhovovat. Podle hezkého obalu ale nic nepoznáte. U nás nemusíte hádat. Pomocí našich nástrojů diagnostikujete pleť, nebo se můžete poradit zdarma s dermatoložkou, necháte si zaslat vzorky a budete přesně vědět, který produkt je ten pravý pro vás. Nebo můžete přijít do naší kamenné prodejny na Belgické 27, Praha 2. Máme k dispozici testery, vzorečky i dobrou radu. Rádi vám poradíme, který výrobek je vhodný přímo pro váš typ pleti. Svěřte se do našich rukou. Rádi vám pomůžeme.

6. Naším cílem je spolehlivost a důvěryhodnost

Na vaše dotazy budeme reagovat co nejdříve tak, abyste měli co nejpohodlnější nákup. Naší hlavní prioritou je přímá komunikace a vaše spokojenost. Chceme se o vás starat a pomoci vám dosáhnout krásné a hlavně zdravé pleti. Nic vám nezatajujeme a neskrýváme. Naopak si zakládáme na etickém chování a řídíme se heslem, co nechcete aby jiné dělali vám, nedělejte jiným. Jakmile budete potřebovat něco vědět, jsme vám k dispozici. NuSpring je místo, kde dostanete to, co potřebujete. Spolehněte se na nás a odložté své starosti na jiné.

7. Rady, tipy, články, poradna dermatoložky

Připravujeme pro vás zcela zdarma novinky, rady, tipy, články o tom, jak pečovat o své tělo. Zajímá vás, jaký máte typ pleti? Jak o ni pečovat? Chcete si doma zkusit namíchat vlastní pleťovou masku? Sledujte pravidelně náš facebook, newslettery a webové stránky. Právě na nich vám nabízíme navíc i poradnu dermatoložky, která vám poradí s tím, co vás trápí.  

8. Krása vychází zevnitř – pomozte jí kvalitní péčí

Žádný krém neumí zázraky na počkání, ale dobře zvolená a kvalitní kosmetika může pomoci. Pravá krása vychází zevnitř – z toho, co jíme, co si myslíme a jak se chováme (k sobě i ostatním). Na NuSpringu najdete kosmetiku, která nás nadchla svým účinkem, a proto ji chceme sdílet. Pojďte s námi o sebe pečovat a mějte radost z výsledků stejně jako my.

PS: Ale dalo by se jich najít i více :-)  

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.