Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

85% spokojenost testerek s kosmetikou Avril

Výsledky velkého testu BIO dekorativní kosmetiky

Přinášíme vám výsledky velkého testu bio dekorativní kosmetiky Avril, kterou jste testovali na základě soutěže. Hledali jsme 30 testerek z řad zákaznic, ale i úplně nových návštěvníků našich stránek. A jaké jsou výsledky? 85% spokojenost s produkty kosmetiky Avril.

Výherkyně hodnotily produkty, které si vybraly samy na stránkách kosmetiky Avril. Každá mohla testovat dva produkty dle své volby. Mezi nejčastější produkty, o které byl mezi vámi velký zájem a hned se po nich zaprášilo, byly make-upy a pudry odstín Nude a Clair, černá řasenka, černé linky, tvářenka Rose Nacré či rtěnka Saumon.

   

Jak jste produkty hodnotily?

Shodli jste se na tom, že produkty v 90% případů vypadají stejně, jako na internetu. Kromě 3 slečen, které hodnotily trošku světlejší či do jiného odstínu, než očekávaly. Produkty jste hodnotily bodovým ohodnocením 8-10 bodů (z toho 10 bodů bylo nejvyšší ohodnocení a 1 bod nejméně se líbící produkt). Méně bodů daly jen 3 výherkyně. 

Nejlépe v hodnocení dopadly laky na nehty, které podle vás vydržely dlouho, měly pěknou strukturu, dobře se s nimi pracovalo. Dále pak BB krém u nějž vás překvapila krycí schopnost a hydratace. Dobře jste ohodnotily i stíny, tvářenky, bronzery a tužky na rty a rtěnky, které vydrží po celý den a jsou velmi příjemné. Sporné názory padly na make-up a řasenky. Spoustu lidí si je chválilo, že vydrží po celý den, jsou příjemné a řasenky jsou vhodné i na velmi citlivé oči. Někteří však by ocenili větší krycí schopnosti make-upu či lepší prodloužení řas a tmavší odstín řasenky. Líbilo by se vám i více druhů řasenek s různými vlastnostmi.

   

Produkty kosmetiky Avril byste doporučily dále

Produkty byste doporučily dále. Kromě dvou výherkyň - by doporučily produkty všechny výherkyně. Líbily by se vám i paletky stínů s více odstíny. Dále pak větší výběr barev ve rtěnkách, očních stínech či světlejší odstín tvářenky. Bohužel s tímto zatím nemůžeme nic dělat. Kosmetika Avril nabízí jen tyto odstíny. Možná, že v budoucnu přidá další odstíny, nebo časem začneme hledat pro vás další kosmetiku dekorativní, která má nové tóny. Na kosmetice se vám naopak líbilo, že je přírodní, bio. Líbila se vám její zajímavá nabídka a zejména pak kvalitní produkty, které vydrží opravdu po celý den. Mnoho z vás si chválilo, že jsou vhodné i na citlivou pleť. Psali jste, že máte citlivé oči, které řasenka vůbec nedráždila, jak se vámt o jinak stává.

    

Hodnocení výherkyň

 

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.