Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Líčení

(136)

Hledáte přírodní dekorativní kosmetiku za dostupnou cenu nebo naopak upřednostňujete výrobce s garancí maximální kvality surovin? Na základě vlastního testování jsme se zaměřili zejména na dvě značky, luxusnější australskou bio dekorativní kosmetiku Zuii Organic a organickou dekorativní kosmetku Avril Organic pocházící ze severo-francouzského městečka Lille.

Bio dekorativní kosmetika bohužel není levnou záležitostí. Toto se odvíjí nejen od cen kvalitních orgnických surovin, ale také nákladného výzkumu technologií a postupů jak z těchto kvalitních drahých surovin získat co nejvíce aktivních látek. Po čase jsme objevili značku Avril Organic. Ta sice není příliš známá, ale její výrobky jsme si zamilovaly. Avril Organic je značka, která si uložila za cíl vyrábět kvalitní, ale cenově dostupnou přírodní dekorativní kosmetiku. Ale jak se jim vlastně daří stlačit náklady tak nízko? Není to na úkor kvality samotného výrobku, ale spíše okrajových oblastí, které ale k výrobě neodmyslitelně patří. Například Avril Organic minimalizovali náklady na obaly výrobků a uchovali je v té nejjednodušší formě. Dále firma neinvestuje do klasických marketingových kanálů. Jednají s prodejci napřímo a spolehají na tzv. word of mouth - tzn. že sami zákazníci na základě dobré zkušenosti doporučí produkty svým známým, protože dobrý produkt se prodává sám. 

Mezi velmi oblíbené a vysoce kvalitní značky přírodní dekorativní kosmetiky pak patří certifikáty ověnčená Zuii Organic. Tato australská značka vyrábí bio dekorativní kosmetiku, která nejen zkrášluje, ale zároveň o pleť pečuje, nezanáší póry a nezatěžuje pokožku syntetickými látkami. K nejoblíběnějším produktům patří zejména jejich make-upy, které nevytvoří na pleti masku, ale jsou lehké a působí přirozeně. Pokud se chcete opravdu rozmazlovat, zkuste make-up z řady LUX, který používají i profesionální vizážisté. Tato řada obsahuje složky s anti-age účinkem a vyniká opravdu dlouhou výdrží.

Položek: 136 Strana 1/4
Kategorie
Filtrovat produkty
Speciální nabídka
Značky
Typ pleti
Certifikáty
Barvy
Světlost
Aplikovat filtr
Oblíbené
Speciální nabídka
Značky
Typ pleti
Certifikáty
Barvy
Světlost
Aplikovat filtr
Využijte
dopravu zdarma
do 799 Kč od 800 Kč
60 Kč zdarma
89 Kč zdarma
99 Kč zdarma
85 Kč zdarma

Doručíme zítra v pátek 6. 8.

Průvodce určením typu pleti
Rozumíte své pokožce?
Nevhodný krém může být stejně
škodlivý jako boty, které tlačí.
Odhalte typ Vaší pleti a pečujte o ni.
Průvodce určením typu pleti
Když se ráno probudíte, jak vnímáte svoji pleť?
Průvodce určením typu pleti

Průvodce určením typu pleti
Bohužel nemůžeme typ
Vaší pleti určit…

Zeptejte se na radu v naší kosmetické poradně. Naše odbornice Vám pomůže zjistit, jaký je Váš typ pleti a doporučí Vám ideální péči.

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem