Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný
Zpět na seznam

MAISTIC Zubní kartáček z bioplastu s aktivním uhlím / medium / růžový (1 ks)

MAISTIC Zubní kartáček z bioplastu s aktivním uhlím / medium / růžový

Najeďte na obrázek pro zvětšení

MAISTIC Zubní kartáček z bioplastu s aktivním uhlím / medium / růžový (1 ks)


 • vhodný pro dospělé
 • růžová barevná varianta kartáčku
 • vyrobený z kompostovatelných certifikovaných bioplastů a pšeničné slámy
 • odolný a lehký materiál
 • štětiny z thajského bambusu 
 • během užívání se štětiny kartáčku mírně měkčí
 • štětiny ošetřené aktivním uhlím
 • snadné držení kartáčku díky anatomickému tvaru
 • certifikát OK Compost
 • dánská značka přírodních udržitelných produktů

Je nám líto, zboží momentálně není dostupné, ale již brzy bude opět na skladě.

Vyřeší tento produkt Váš problém? To nedokážeme 100% určit. Vyplňte prosím typ Vaší pleti a věk, abychom Vám mohli s jistotou říci, která kosmetika je pro Vás nejlepší.

Typ pleti

Věk

Jste si jisti? Produkt je určený pro jiný typ pleti () a věk (), než pro Vaši (). Největší účinek uvidíte u kosmetiky, která je určena přímo pro Vaši pleť.
k
99%99% dostupnost
produktů na skladě
n
Objednej do 24:00 hod.
a druhý den máš balík na vybraných místech Zásilkovny
m
100%Garantujeme
100% spolehlivost
 • Popis
 • Návod na použití:

  • Kartáček se používá jako běžný zubní kartáček. Aplikujte na něj zubní pastu/sérum/olej, jemně vyčistěte zuby a plošky zubů ze všech stran. Vypláchněte ústa.
  • Kartáček opláchněte po každém použití, aby na něm nezůstaly nečistoty.
  • Nejlepší je ho sušit např. na skleničce na zubní kartáčky.

  Vhodné pro:

  Kartáček je vhodný pro dospělé na každodenní použití.

  Popis produktu:

  Pokud hledáte vhodnou variantu zubního kartáčku, která je navíc šetrná k životnímu prostředí, pak si vám dovolujeme představit Zubní kartáček dánské značky Maistic. Tato značka se snaží o snížení světové produkce plastů. Přichází tak s produkty vyrobenými z certifikovaných a kompostovatelných bioplastů, které splňují evropské standardy certifikátu OK Compost. To znamená, že výrobek musí mít schopnost rozložit se na CO2, vodu a biomasu.

  Jinak tomu není ani v případě tohoto zubního kartáčku. Výrobce do složení rukojeti přidal značné množství pšeničné slámy. Kombinace slámy a bioplastů zajišťuje odolnost materiálu a zároveň mu dodává přírodní vzhled.

  Štětiny vyrobené z thajského bambusu jsou napuštěné aktivním uhlím, které velmi šetrně působí na zuby a dásně. Aktivní uhlí zároveň funguje jako lehké přírodní bělidlo. Dokáže také pohlcovat nečistoty a zubní plak. Mimo to se během užívání štětiny kartáčku mírně změkčují, narozdíl od těch klasických plastových.

  Svou myšlenku značka Maistic dotáhla i do posledních detailů, protože plně kompostovatelný je také obal, ve kterém výrobce kartáček prodává. 

  Důležité:

  Kartáček opláchněte po každém použití, aby na něm nezůstaly nečistoty.

  Složení:

  Thajský bambus, aktivní uhlí, pšeničná sláma, certifikované bioplasty.

 • Video
 • Hodnocení zákazníků
 • O značce
 • Musíme se přiznat, že po něčem podobném, co dělá značka Maistic, jsme se dívali už dlouho. Když jsme na tuto značku narazili, byli jsme nadšené. Nabízí totiž přesně to, co my lidé potřebujeme. A to ekologické varianty klasických pomůcek do domácnosti jako jsou houbiček na nádobí z přírodních materiálů, hadříků, kompostovatelné sáčky do domácnosti, kompostovatelné sáčky na psí exkrementy, bambusových brček do domácnosti, které jsou šetrné k přírodě, ale zároveň cenově dostupné. Abychom si je mohli dovolit všichni. Jsou to produkty, které používáme na denní bázi a potřebujeme je k našemu životu. Zároveň jsou na trhu ale málo dostupné, a když už, jsou mnohdy drahé a spoustu lidí tak odradí.

  MAISTIC © Bio Group - dánská značka ekologických kompostovatelných pomůcek pro domácnost a produktů z přírodních materiálů

  Velká témata dnešní doby jako je znečištění naší přírody mikrotenovými sáčky, plastovými jednorázovými produkty, plastovými taškami, chemií.  To je náš každodenní problém a boj, který vedeme, ale neuvědomujeme si ho. Mnoho z nás stále sahá po lehčí variantě způsobu života. Důvodem je neznalost, ale i nezájem o to, co tu po nás zbude. Říkají si, to není náš problém, ale co naše děti, příroda, zvířata, rostliny. Nedlužíme to alespoň jim? Oni nám nic neudělali a nemohou ovlivnit to, co tu bude. Proto v roce 2015 za podpory The Danish Growth Fund v Mastic začali vyvíjet produkty pro domácnost, které nejsou plastové, naopak nabízí alternativní suroviny. Název Maistic vznikl ze spojení slov Maïze (kukuřice) + Plastic.

  MAISTIC © Bio Group - ekologické biologicky rozložitelné pomůcky pro domácnost s certifikací OK Compost a OK Compost HOME

  Maistic je držitelem certifikací OK Compost a OK Compost HOME. Co to znamená? Že musí být vyrobeny z materiálu, který je rozložitelný na vodu, CO2 a biomasu. Přičemž biomasa nesmí poškodit přírodu, naopak pokud se dává do kompostu, musí být příznivá pro půdu. Rozložitelnost se pak testuje na požadavcích stanovených právními předpisy EU o kompostu. Většina produktů Maistic je 100% biologicky rozložitelná, některé však nejsou a na certifikaci teprve čekají. Jsou vyrobeny alespoň z přírodních surovin a bez mikroplastů.

  Z čeho se výrobky vyrábí? Např. kompostovatelné pytlíky a sáčky jsou vyrobeny z bio plastu PHA druhé generace. Ty se vyrábí z rostlinných zbytků při výrobě potravin. Jsou to zbytky, které by se spálily nebo vyhodily. Přitom může materiál posloužit jako vstupní surovina pro další výrobky. Jejich houbička na nádobí je vyrobena z přírodní celulózy z dřevěných vláken a ze sušené houby. Strany jsou pak sešity nití z organické bavlny. Žádné lepidlo, ale jen organická bavlna. Maistic neobsahuje ftaláty, bisfenol-A, F, nebo S, ani jiné škodlivé chemické látky. Podívejte se na celou nabídku ekologických biologicky rozložitelných pomůcek pro domácnost. 

  Certifikace

Pro dokonalý efekt
doporučujeme použít...

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem