Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný
Zpět na seznam

Kia Charlotta Vrchní lak na nehty (11 ml)

Kia Charlotta Vrchní lak na nehty

Najeďte na obrázek pro zvětšení

Kia Charlotta Vrchní lak na nehty (11 ml)


 • transparentní odstín
 • ochranná vrchní vrstva
 • chrání barvu nehtů
 • zvýrazňuje barvu hlavního laku
 • dodává barvě na živosti
 • prodlouží výdrž laku
 • nehty vydrží nalakované až 5 dní
 • snadná aplikace
 • rychle schne
 • 14-free
 • neobsahuje ftaláty, tolueny, xyleny, kafr, formaldehyd, rosiny, parabeny, silikony ad. toxiny
 • balení 11 ml
 • 100% vegan a bez krutosti
 • německá značka kosmetiky

Je nám líto, zboží momentálně není dostupné, ale již brzy bude opět na skladě.

Vyřeší tento produkt Váš problém? To nedokážeme 100% určit. Vyplňte prosím typ Vaší pleti a věk, abychom Vám mohli s jistotou říci, která kosmetika je pro Vás nejlepší.

Typ pleti

Věk

Jste si jisti? Produkt je určený pro jiný typ pleti () a věk (), než pro Vaši (). Největší účinek uvidíte u kosmetiky, která je určena přímo pro Vaši pleť.
 • Popis
 • Použití:

  • Ochranný vrchní lak na nehty, alias top coat KIA-CHARLOTTA použijte jako závěrečnou vrstvu na barevný odstín laku na nehty. Stačí jedna tenká vrstva. 
  • Výdrž laku podpoříte, pokud aplikujete Vrchni lak na nehty znovu po 2-3 dnech. Zvýšite tak odolnost a prodloužíte tak výdrž laku.

  Popis produktu:

  Top coat, vrchní lak na nehty KIA-CHARLOTTA použijte jako závěrečnou, ochrannou vrstvu na barevný odstín laku na nehty. Říkáte si proč nanášet ještě bezbarvý vrchní lak na nehty? Má hned několik důležitých funkcí. Hlavním úkolem je chránit výdrž barevného laku. Dokáže ale také zvýraznit barvu, dodá jí na živosti i odolnosti vůči oděrkám či odlupování barvy. Máme ověřeno, že při dodržení postupu - podkladový lak, 2-3 vrstvy barevného laku a na závěr vrchní vrstva nadlaku - vydrží nehty na rukou krásně nalakované až 5 dní.

  Všechny laky na nehty KIA-CHARLOTTA jsou 14-free. Co to znamená? Tyto veganské laky na nehty neobsahují až 14 nejčastějších toxinů používaných v běžných konvenčních lacích na nehty, které najdete v drogeriích. Ve složení budete marně pátrat po všech těchto složkách: Ftaláty (vč, Dibutylphthalate (DBP), Diethylhexyl Phthalate (DEHP)), Tolueny (ani Methylbenzene), Xyleny, Kafr, Formaldehyd, Syntetická pryskyřice, Ethyl Tosylamide, Trifenylfosfin (organická sloučenina fosforu), Colophonium (pryskyřice z borovic, může způsobit alergickou reakci), Absorbovatelné organické halogenidy (AOX), Parabeny, Silikony, Umělá parfemace, Živočišné složky.

  Složení:

  Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Cellulose Acetate Butyrate, Isopropyl Alcohol, Methoxy Propyl Acetate, Sucrose Acetate Isobutyrate, Ethyl Methacrylate, Phthalic Anhydride/trimellitic Anhydride/glycols Copolymer, Sd Alcohol 39-d

 • Video
 • Hodnocení zákazníků
 • O značce
 • Přírodní kosmetika má samozřejmě své limity. Při hledání nových produktů narážíme na překážky ve složení ve všech kategoriích, v přírodní dekorativní kosmetice pak obzvlášť. Laky na nehty jsou kapitola sama o sobě. Z podstaty produktu, asi nelze očekávat, že výrobci dokáží vyrobit nějakým zázrakem kvalitní lak na nehty pouze z květin a bylinek. To ale neznamená, že by složení laku na nehty nemohlo být šetrnější než chemické deriváty známé z drogerií nebo že by samotný postup při výrobě a přístup firmy nemohl být ekologičtější. A přesně toto jsme u značky KIA-CHARLOTTA našly a z nalakovaných nehtů nemůžeme spustit oči jak nás učarovaly.

  Laky na nehty KIA-CHARLOTTA 14-free

  Krása s duší

  Je pro nás důležité vědět kdo za značkou stojí. V tomto případě je to mladý sympatický pár z Mnichova Kia a Alex. Oba jsou vegani, milují přírodu a zvířata a vlastní podnikání si založili proto, aby mohli být 100% svým autentickým já. Jako u mnoha dalších značek vše začalo tím, že Kia nebyla spokojena s nabídkou přírodní veganské kosmetiky na trhu. Jednou při lakování nehtů starým lakem se rozčílila, že balení je zbytečně příliš velké, takže jej nikdy nedokáže spotřebovat celé a složení, lidově řečeno, stojí za prd. Právě to bylo impulsem k vlastní výrobě kosmetiky pod značkou KIA-CHARLOTTA. Řídí se mottem, které je jednoduché a krásné zároveň – Krása s duší. A při pohledu na výsledek jejich práce, laky na nehty KIA-CHARLOTTA, musíme uznat, že jsou ztělesněním tohoto hesla.

  KIA-CHARLOTTA 14-free laky na nehty

  Jak zmiňuji výše, nejsem žádný chemik, ale chápu, že vyrobit čistě přírodní lak na nehty je spíše sci-fi. Před objevením značky KIA-CHARLOTTA jsme nabízeli pouze laky na nehty od Avril Organic, které jsou po vylepšené receptuře v roce 2020 tzv. 8-free nebo 9-free. To znamená, že neobsahují 8 až 9 nejčastějších škodlivých látek na rozdíl od běžných laků. Konkrétně v těchto lacích nenajdete:  parabeny, ftaláty, tolueny, xyleny, kafr, formaldehyd, rosin (syntetická pryskyřice), styren a benzofenon-1. Laky na nehty KIA-CHARLOTTA jsou o něco dražší, ale zato jejich složení je bez 14 nejčastějších toxinů. Nenajdete v nich ani jednu z těchto složek:

   

  1. Ftaláty (vč, Dibutylphthalate (DBP), Diethylhexyl Phthalate (DEHP))
  2. Tolueny (ani Methylbenzene)
  3. Xyleny
  4. Kafr
  5. Formaldehyd
  6. Syntetická pryskyřice
  7. Ethyl Tosylamide (patří mezi sulfoamidy, které jsou pro použití v kosmetice v EU zakázány protože může způsobit rezistenci vůči antibiotikům)
  8. Trifenylfosfin (organická sloučenina fosforu)
  9. Colophonium (pryskyřice z borovic, může způsobit alergickou reakci)
  10. Absorbovatelné organické halogenidy (AOX)
  11. Parabeny
  12. Silikony
  13. Umělá parfemace
  14. Živočišné složky 

    

   

   

Pro dokonalý efekt
doporučujeme použít...

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem