Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný
Zpět na seznam

Preserve Náhradní břity Shave 5 (4 ks)

Preserve Náhradní břity Shave 5

Najeďte na obrázek pro zvětšení

Preserve Náhradní břity Shave 5 (4 ks)


 • v balení 4 náhradní hlavice na holení
 • hlava s 5 břity pokryté keramikou
 • má zklidňující proužek s aloe vera a kokosovým máslem
 • pro ženy i pro muže
 • netestováno na zvířatech
 • vhodné pro vegany
 • cruelty-free certifikace (HCS)
 • pro všechny barvy holítek Preserve Shave 5

Je nám líto, zboží momentálně není dostupné, ale již brzy bude opět na skladě.

Vyřeší tento produkt Váš problém? To nedokážeme 100% určit. Vyplňte prosím typ Vaší pleti a věk, abychom Vám mohli s jistotou říci, která kosmetika je pro Vás nejlepší.

Typ pleti

Věk

Jste si jisti? Produkt je určený pro jiný typ pleti () a věk (), než pro Vaši (). Největší účinek uvidíte u kosmetiky, která je určena přímo pro Vaši pleť.
k
99%99% dostupnost
produktů na skladě
n
Objednej do 24:00 hod.
a druhý den máš balík na vybraných místech Zásilkovny
m
100%Garantujeme
100% spolehlivost
 • Popis
 • Popis produktu:
  Pořídili jste si Holicí strojek z recyklovaného plastu Shave 5 s 1 náhradní hlavou, ale již je potřeba vyměnit? Pak sáhněte po Preserve Náhradní břity Shave 5. Jsou vhodné na všechny barvy holítek Preserve Shave 5. Balení obsahuje 4 kusy náhradních hlav. Každá má 5 břitů, které jsou pokryté keramikou (pro hladké oholení) a mají hydratační a hojivý proužek s aloe vera a kokosovým máslem.

  Snažíte se minimalizovat váš vliv tvorby odpadu na životní prostředí? Chcete být ohleduplní k přírodě i k vám samotným? Jsme rádi, že vám můžeme představit Holicí strojek z recyklovaného plastu Shave 5 z recyklovaného plastu z kelímků od jogurtu od americké značky Preserve. Jsme nadšení, že značka využívá k výrobě odpad, který my vytváříme, a zbytečně se hromadí. A ještě k tomu nebylo holítko testováno na zvířatech ani není vyrobeno ze živočišných přísad a je držitelem cruelty-free certifikace (HCS). Holítko je tak vhodné i pro vegany

  Holítko je ergonomické pro lepší držení. Má jednoduchý a velmi pěkný designe v hned několika barvách. Která barvička se vám líbí nejvíce? Holítka Preserve jsou unisex vhodná pro muže i pro ženy. Záleží jen na vás, která barva se vám líbí. Neobsahují Bisfenol-A (BPA) a ftaláty jako konvenční plastová holítka.

  Materiál:
  ​Tělo holítka je 100% recyklovaný polypropylen z jogurtových kelímků. Holítko obsahuje proužek s aloe vera a kokosovým máslem. Obal produktu je recyklovatelný.

 • Video
 • Hodnocení zákazníků
 • O značce
 • "Když zakladatel Eric Hudson studoval systémy recyklace, jak existovaly v té době,  všiml si chybějícího spojení. Více spotřebitelů recyklovalo, ale jen málo výrobců dokázalo vyrábět produkty z recyklovaných materiálů. V roce 1996 Eric založil značku Preserve, aby vyplnil chybějící místo v systému upcyklace.

  Eric chtěl účinněji a zodpovědněji využívat zdroje Země a přeměnil recyklované materiály na funkční, dobře navržené a zábavné produkty. Kde je lepší začít než s produkty každodenní spotřeby?"

  Jsme nadšení, že jsme objevili americkou značku Preserve a že něco takového vůbec existuje. Zakladatel Eric Hudson založil značku Preserve proto, že viděl, kolik plastových obalů od různých výrobků recyklujeme, ale je jen málo firem, které z nich něco vyrábí. Rozhodl se vdechnout plastu druhý život a poslat ho zpátky do světa. Začal na produktech, které potřebujeme každý den. A my jsme šťastní, že vám je můžeme představit.

  Preserve - holítka z recyklovaných obalů od jogurtu

  Snažíte se také  minimalizovat váš vliv tvorby odpadu na životní prostředí? Chcete být ohleduplní k přírodě i k vám samotným? Jsme rádi, že vám můžeme představit Holicí strojek z recyklovaného plastu Shave 5 a Triple z recyklovaného plastu z kelímků od jogurtu od americké značky Preserve. Jsme nadšení, že značka využívá k výrobě odpad, který my vytváříme, a zbytečně se hromadí. A ještě k tomu nebylo holítko testováno na zvířatech ani není vyrobeno ze živočišných přísad a je držitelem cruelty-free certifikace (HCS). Holítko je tak vhodné i pro vegany

  Holicí strojky Preserve mají vyměnitelnou žiletku, kterou můžete poté dokupovat. Mají hydratační a hojivý proužek s aloe vera a kokosovým máslem nebo vitamínem E. Tělo holítka je ergonomické pro lepší držení. Má jednoduchý a velmi pěkný designe v hned několika barvách. Která barvička se vám líbí nejvíce? Holítka Preserve jsou unisex vhodná pro muže i pro ženy. Záleží jen na vás, která barva se vám líbí. Neobsahují Bisfenol-A (BPA) a ftaláty jako konvenční plastová holítka.

  Preserve - sbírá použité obaly v rámci projektu Gimme5

  Výrobce Preserve díky projektu Gimme 5 sbírá a zpracovává použité plasty (polypropylen), které by skončily na skládce. Jsou to plasty od kelímků, ale i dalších potravinových výrobků. Značka Preserve je certifikovanou společností B Corp. Co to znamená? Je to celosvětová iniciativa sociálně a enviromentálně zodpovědného podnikání. Pojďme je podpořit a pomoci minimalizovat plast ve světě, který může dostat druhý nádech a být znovu využit.

Pro dokonalý efekt
doporučujeme použít...

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem