Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
MENU
0
+420 730 175 266
Po-Pá 8-16:30 hod.
0
prázdný

Opary (6)

Opary jsou jedním z nejrozšířenějších nakažlivých onemocnění (způsobené virem Herpees simplex virus tzv. HSV). Mohou se z člověka na člověka přenést přímým kontaktem s nakaženým člověkem, ale i nepřímo použitím stejného nádobí či ručníku. Jakmile jednou tento virus získáte, pak už se ho do konce života nezbavíte (je uložen v nervových gangliích). Nejčastěji vás potká již v brzkých dětských letech. V průběhu let se jejich vznik vrací a zaniká na základě hned několika spouštěčů.

Vznik oparu vám spustí nadměrný stres, oslabený imunitní systém či výskyt na slunci. Ani jednomu spouštěči se v průběhu života asi nikdo z nás nevyhne. Vznik oparu má hned několik fází. Nejprve ucítíte nepříjemný tlak a svědění. To je teprve ale začátek. Druhý den se vám už objeví pálivé, svědivé puchýřky, které mohou i bolet. Trvá i několik dní, než puchýřek praskne a pomalu začne zevnitř vysychat. V té době je nejvíce infekční pro další osoby, se kterými jste ve styku. Poté už vás čeká jen strup a dohojení puchýřku. Tento proces trvá 7-10 dní. Vyzkoušejte na opar např. Havlíkův přírodní zázrak, který urychluje hojení oparu nebo Zinkovou mastičku od Dulcie.

Najdete u nás značky přírodní kosmetika a bio  kosmetika Havlíkova přírodní apotékaDulcia naturalMylo, kosmetika z Mrtvého moře Minus 417Ponio a dalších kvalitní značky.

Kosmetika neobsahuje škodlivé parabeny ani minerální oleje. Není testovaná na zvířatech. Využijte dopravy zdarma při nákupu nad 890 Kč a odneste si jeden z dárků k nákupu nad 1000 Kč. Bojíte se, že vám výrobek nebude sedět? Přijďte si ho vyzkoušet do našeho showroomu NuSpring v Praze.

Zobrazit celý text
Méně
Položek: 6
Kategorie
Filtrovat produkty
Typ pleti
Zjistěte typ své pleti
Věk
Značky
Aplikovat filtr
Oblíbené
Typ pleti
Zjistěte typ své pleti
Věk
Značky
Aplikovat filtr
Doprava nad 890 Kč
zdarma nebo
109 Kč
89 Kč
59 Kč

Doručíme ve středu 25. 10.

Průvodce určením typu pleti
Rozumíte své pokožce?
Nevhodný krém může být stejně
škodlivý jako boty, které tlačí.
Odhalte typ Vaší pleti a pečujte o ni.
Průvodce určením typu pleti
Když se ráno probudíte, jak vnímáte svoji pleť?
Průvodce určením typu pleti

Průvodce určením typu pleti
Bohužel nemůžeme typ
Vaší pleti určit…

Zeptejte se na radu v naší kosmetické poradně. Naše odbornice Vám pomůže zjistit, jaký je Váš typ pleti a doporučí Vám ideální péči.

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem