Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný
Zpět na seznam

LoofCo Houba na nádobí z přírodní lufy 2 kusy (2 ks)

LoofCo Houba na nádobí z přírodní lufy 2 kusy

Najeďte na obrázek pro zvětšení

LoofCo Houba na nádobí z přírodní lufy 2 kusy (2 ks)


 • 2 kusy v balení
 • zcela přírodní houba na nádobí
 • 100% rozložitelná v přírodě
 • po namočení příjemně změkne
 • i pro zaschlé povrchy jídla
 • nepoškrábe povrchy
 • dlouhá životnost cca 3 měsíce
 • ruční a ekologická výroba
 • využívány přírodní obnovitelné zdroje

Je nám líto, zboží momentálně není dostupné, ale již brzy bude opět na skladě.

LoofCo LoofCo
Vyřeší tento produkt Váš problém? To nedokážeme 100% určit. Vyplňte prosím typ Vaší pleti a věk, abychom Vám mohli s jistotou říci, která kosmetika je pro Vás nejlepší.

Typ pleti

Věk

Jste si jisti? Produkt je určený pro jiný typ pleti () a věk (), než pro Vaši (). Největší účinek uvidíte u kosmetiky, která je určena přímo pro Vaši pleť.
k
99%99% dostupnost
produktů na skladě
n
Objednej do 24:00 hod.
a druhý den máš balík na vybraných místech Zásilkovny
m
100%Garantujeme
100% spolehlivost
 • Popis
 • Návod na použití:

  • Používejte lufu na umývání nádobí. Nejlépe je jí kombinovat s přírodními ekologickými prostředky na nádobí.
  • Pro prodloužení její životnosti doporučujeme po každém mytí nádobí houbu vymáchat v teplé vodě, jemně vyždímat  a nechat uschnout.
  • Pokud chcete, můžete ji jednou za čas vyvařit, aby se zbavila všech nečistot a bakterií. Lufa zvládá vysoké teploty.

  Popis produktu:
  Hledáte také ekologická řešení do vaší domácnosti? Chcete minimalizovat plast a ropné produkty u vás doma? Mytí nádobí patří ke každodenním činnostem tak proč nehledat jako první řešení tam. Houba na nádobí z přírodní lufy od značky LoofCo je 100% přírodní produkt. Je vyrobená z lufy válcovité, což je odrůda tykve rostoucí v Asii, jižní Americe a Africe. Je 100% rozložitelná. Neobsahuje žádná barviva, ropné deriváty, ani plastové části. Houba po namočení změkne a je velmi příjemná na použití. Nabude po namočení na objemu. Dobře drží tvar, nepoškrábe povrchy a má dlouhou životnost cca 3 měsíce při běžném používání. Dobře umyje povrchy i od zaschlých potravin. Dobře snáší i vyšší teploty a můžete ji jednou za čas vyvařit. Výroba lufy je ekologická. Používají jen přírodní obnovitelné suroviny bez použití chemických hnojiv. K výrobě používají solární energii. Vyrábí ji v rodinné dílně v Egyptě. Podívejte se na ekologická řešení, která jsou šetrná nejen k vám, vaší rodině, ale i k přírodě.

  Důležité:
  Neobsahuje plasty, ropné deriváty ani lepidla či barviva. 

  Ingredience: 
  Lufa válcovitá (odrůda tykve).

 • Video
 • Hodnocení zákazníků
 • O značce
 • Pojďte s námi hledat ekologická a k přírodě šetrná řešení. Kde jinde začít, než u činností každodenního rázu? Tam, kde vytváříme nejvíce odpadu, ho můžeme také nejvíce minimalizovat.

  LoofCo - ekologické přírodní houbičky na nádobí

  Značka LoofCo přináší 100% přírodní produkty, které jsou 100% rozložitelné. Vyrábí Houbičky na nádobí, mytí zeleniny a úklid domácnosti a kokosové drátěnky na nádobí. Jsou vyrobené z kokosu nebo z  lufy válcovité, což je odrůda tykve rostoucí v Asii, jižní Americe a Africe. Je 100% rozložitelná. Neobsahuje žádná barviva, ropné deriváty, ani plastové části. Houba po namočení změkne a je velmi příjemná na použití. Nabude po namočení na objemu. Dobře drží tvar, nepoškrábe povrchy a má dlouhou životnost cca 3 měsíce při běžném používání.

  LoofCo - lufy na mytí nádobí

  Dobře umyje povrchy i od zaschlých potravin. Dobře snáší i vyšší teploty a můžete ji jednou za čas vyvařit. Výroba lufy je ekologická. Používají jen přírodní obnovitelné suroviny bez použití chemických hnojiv. K výrobě používají solární energii. Vyrábí ji v rodinné dílně v Egyptě a na Srí Lance. Jsou zastánci férových cen farmářům, aby jejich děti mohly chodit do škol a mohl se financovat rozvoj rodinných farem a dílem. Podívejte se na ekologická řešení, která jsou šetrná nejen k vám, vaší rodině, ale i k přírodě.

   

   

Pro dokonalý efekt
doporučujeme použít...

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem