Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.
Najeďte na obrázek pro zvětšení
Návod na použití:
Vhodné pro:
Čistič je vhodný pro všechny druhy toalet.
Popis produktu:
Hledáte účinný WC čistič, který navíc bude po spláchnutí k přírodě ohleduplný a šetrný? Německá značka ekodrogerie Sonett přichází s WC čističem Máta - Myrta, který přesně toto splňuje a nabízí ještě mnohem víc. Díky unikátnímu složení neobsahuje chemické látky včetně chlóru, a tak pokožku nedráždí. Obsažená kyselina citronová, máta a myrta účinně toaletu dezinfikuje a odstraní z ní nečistoty, rez i vodní kámen. Při silném znečištění vůbec nevadí, když čistič necháte působit přes noc. Jeho gelová konzistence pronikne i do špatně dostupných míst.
Německá značka ekodrogerie Sonett se pyšní hned dvěma certifikáty svých výrobků. Certifikát EcoControl zajišťuje kvalitu bio produktů. Eco Garantie poskytuje záruky kvality, bezpečnosti a šetrnosti k přírodě. Nabídka ekodrogerie Sonett je zcela bez živočišných produktů a netestovaná na zvířatech, proto získala označení Vegan Society.
Během pár hodin či dní, co se obsažené složky dostanou do kontaktu s odpadními vodami, se začínají rozkládat na běžné přírodní složky. Díky této vlastnosti zbytečně nezatěžují přírodu. Při výrobě se používají suroviny z bio-dynamického a ekologického zemědělství či volného sběru. Sonett také do svých výrobků přidává směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Také při výrobě používá vodu, která je bio-dynamicky rytmizovaná.
Důležité:
Obsažená kyselina citronová rozpouští vápenec, proto zamezte kontaktu s materiály obsahujícími vápenec. Např. mramor, alabastr, beton, umělý kámen. Skladujte mimo dosah dětí.
Složení:
Kyselina citronová (5-15 %), Kokosový alkoholsulfát (1-5 %), Cukerný tenzid (1-5 %), Rostlinné zahušťovadlo (1 %) , éterický olej máta*, éterický olej myrta*, Balzamické přísady, Voda
*z ekologického zemědělství
Ekodrogerii Sonett známe už několik let a pravidelně jsme ji používali. Dlouho jsme ji chtěli zařadit i k nám do obchůdku, až se to podařilo a my vám ji můžeme představit.
Sonett je německá značka ekodrogerie, která se vyrábí v Německu již od roku 1977. Byl to vůbec první výrobce ekologických prostředků pro domácnost. Když v šedesátých letech J. Schnorr zkoumal stav podzemních vod a zjistil, jak jsou enormně kontaminované, musel s tím něco dělat. Byl zděšený ze stavu vody, která byla znečištěna díky různým syntetickým látkám, jež se v té době používaly. Jediným způsob, jak to změnit, bylo vyvinout 100% biologicky rozložitelnou ekodrogerii, která používá jen přírodní suroviny. V roce 1992 převzali společnost Beate Oberdorfer a Gerhard Heid a pomohli rozšířit trend ekodrogerie. Dnes Sonett představuje společnost s nejmodernějšími výrobními zařízeními a dostal se do více jak 31 evropských zemí.
Je držiteli certifikátů ECO GARANTIE, ECOCONTROL, VEGAN SOCIETY. Jejich cílem je vyrábět ekodrogerii, která je v souladu s přírodou i člověkem. Jako firma se cítí zodpovědní za stav vody, půdy i rostlin, které tu zanechají. Většinu firem zajímá jen zisk a minimalizace nákladů. Vlastní zodpovědnost ale vůči negativnímu dopadu na jejich podnikání nenesou. Někde něco vyrobí, kontaminují půdu, vodu a jdou dál. Tak by to ale pod nás fungovat nemělo. Firmy by měly podnikat zodpovědně. A to představuje právě ekodrogerie Sonett. Všechny suroviny jsou 100% přírodní, biologicky rozložitelné a jsou na rostlinné nebo minerální bázi. Dokonce jsou některé z biodynamického zemědělství, což není u ekodrogerie obvyklé. Nenajdete u nich žádné syntetické vůně, barviva, umělé konzervanty, enzymy, povrchově aktivní látky, látky ropného původu, bělidla, GMO, nanotechnologie, fosfáty, optické rozjasňovače. Nic takového. Ekodrogerie Sonett nebyla testována na zvířatech, neobsahuje živočišné suroviny, je tedy vhodná i pro vegany. Díky šetrnému složení je hypoalergenní a díky tomu ji mohou používat i lidé s citlivou pokožkou.
Exkluzivní slevy na kosmetiku, |
informace o nových produktech pro Váš typ pleti, |
vzorky a rady z odborné poradny. |
Kromě novinek, tipů, rad, dostanete obratem e-mail s poukázkou na 100 Kč slevu při nákupu nad 1500 Kč v našem e-shopu.
Někdy však náš e-mail zařadí do záložky Hromadné, Promo Akce, Aktualizace a mnohé další a neukáže se Vám v soupisu e-mailů na prvotní stránce. Prosím, podívejte se i do Spamu, zda Vám e-mail se slevou nespadl tam. V případě, že potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme.
Jsme pro vás k dispozici na tel. čísle +420 730 175 266 nebo na e-mailu info@nuspring.cz.
Zavřít okno |
Pravděpodobně jste ji zadala při Vašem předchozím nákupu, či jste se již přihlásila k odběru newsletteru v minulosti. Z tohoto důvodu Vám bohužel nemůžeme poskytnout slevovou poukázku, jelikož ta je určena výhradně novým zákazníkům.
Můžete však využít akčních nabídek, které pravidelně připravujeme pro stálé zákazníky, sledujte svou emailovou schránku nebo přijďte na nuspring.cz
Zavřít okno |