Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný
Zpět na seznam

Ecozone Tyčinky na čištění odpadů a odstraňování zápachu (12 ks)

Ecozone Tyčinky na čištění odpadů a odstraňování zápachu

Najeďte na obrázek pro zvětšení

Ecozone Tyčinky na čištění odpadů a odstraňování zápachu (12 ks)


 • balení obsahuje 12 kusů (na 1 rok)
 • 99,5 % přírodních surovin
 • 100% rozložitelné v přírodě
 • přírodní čistič odpadů
 • odstraňuje zápachy
 • nepoškozuje plast, keramiku, nerez ani chrom
 • neškodné pro životní prostředí
 • Vegan Society - žádné živočišné přísady
 • Cruelty-free HCS/HHPS - netestováno na zvířatech
 • britská značka ekodrogerie

Je nám líto, zboží momentálně není dostupné, ale již brzy bude opět na skladě.

Vyřeší tento produkt Váš problém? To nedokážeme 100% určit. Vyplňte prosím typ Vaší pleti a věk, abychom Vám mohli s jistotou říci, která kosmetika je pro Vás nejlepší.

Typ pleti

Věk

Jste si jisti? Produkt je určený pro jiný typ pleti () a věk (), než pro Vaši (). Největší účinek uvidíte u kosmetiky, která je určena přímo pro Vaši pleť.
 • Popis
 • Návod na použití:

  • Stačí vložit 1 tyčinku do odpadu a jednou za měsíc doplnit odpad novou tyčinkou. Balení tak vydrží rok, pokud bude určené na 1 odpad.

  • Tyčinky rozloží vše, co odpadem projde. Bojují tak proti ucpávání odpadu, ale i proti nepříjemnému zápachu.

  Popis produktu:
  Často se vám ucpává odpad nebo byste ucpání odpadu rádi předešli? Vadí vám také nepříjemný zápach, který se z odpadu line? Žijete rádi v souladu s přírodou a nechcete do země vypouštět chemické látky? Pak mrkněte na Tyčinky na čištění odpadů a odstraňování zápachu od britské značky Ecozone. Obsahují 99,5 % přírodních surovin a jsou neškodné pro životní prostředí.

  Tyčinky pomáhají k vyčištění odpadního potrubí. Jsou na bázi přírodních enzymů, které rozkládají organické usazeniny. Díky tomu nepoškozují potrubí ani materiály (keramiku, plast, chrom atd.). Klasické přípravky z drogérií jsou velmi agresivní a časem rozežírají postupně materiály. Pokud je budete používat pravidelně, pomáhají proti zápachu a zanášení odpadu usazeninami. Nejsou testovány na zvířatech ani neobsahují živočišné suroviny, a proto jsou držiteli certifikátů Vegan Society - žádné živočišné přísady a Cruelty-free HCS/HHPS - netestováno na zvířatech. Pojďte s námi hledat ekologická řešení, která jsou šetrná k našemu tělu i přírodě.

  Důležité:
  Produkt není určený ke konzumaci. Produkt nebyl testován na zvířatech. Zabraňte vniknutí do očí. Skladujte na suchém místě při teplotě do 25°C. 

  Upozornění:

  Při  nadýchání: Při  vážné nebo  přetrvávající  nevolnosti  se přemístěte  na  čerstvý  vzducha  vyhledejte  lékařskou  pomoc.
  Při  styku  skůží: Zasažené  části  pokožky  umyjte  vodou. 
  Při  zasažení  očí: Vypláchněte velkým  množstvím vody,  v případě  potřeby  vyhledejte  lékaře.
  Při  požití: Vypláchněte ústa  vodou,  v případě  potřeby  vyhledejte  lékaře.
  Nejdůležitější  akutní  a  opožděné  symptomy  a  účinky: Může  způsobit  zčervenání  očí.  Při  požití  může  způsobit  průjem,  bolesti  hlavy,  křeče  v břichu, ospalost,  zvracení.
  Telefonní  číslo pro  naléhavé  situace: Toxikologické  informační  středisko,  Na  Bojišti  1,  128  21  Praha,  Tel:  224  919  293  nebo  224915 

  Ingredience:
  Carboxymethylcellulose, Sodium sulphate, 2-Oxapanone, homopolymer, oxydi-2, 1-ethanediyl ester, Sodium Chloride (chlorid sodný), Sodium Lauryl Sulphate (Laurethsulfát sodný), Amylase, Subtilisin, CI 77007, Lipase, Bacterial culture, non-pathogenic.

 • Video
 • Hodnocení zákazníků
 • O značce
 • Ecozone je britská značka výrobků pro ekologickou domácnost, kterou založili již v roce 2000. Jejich cílem bylo vyvinout ekologické produkty do domácnosti, které by snížily používání toxických látek v domácnostech. Chtějí naučit lidi, že ekologická přírodní drogerie může být cenově dostupná a nemusí vás nijak omezovat. Výrobky pro ekodomácnost mohou být trendy, praktické, jednoduché na používání a přizpůsobit se potřebám moderní doby. I proto u nich najdete třeba ekologické tablety do myčky, které znáte z konvenčních značek z reklam. Dokázali, že to jde vyrábět šetrněji produkty, které potřebujeme.

  Ecozone - 100% biologicky odbouratelná ekodrogerie

  Zaobírají se tématem emisí, které jsou vypouštěny do ovzduší. Jelikož nejvíce emisí CO2 je tvořeno i v domácnostech a je tam prostor pro to něco zlepšovat, snaží se je pomalu u vás snižovat. Všechny složky v ekodrogerii Ecozone jsou 100% biologicky odbouratelné. Jejich obaly jsou recyklovatelné nebo je můžete znovu použít v domácnosti. Všechny produkty jsou veganské, což dokazují i Vegan certifikátem. Jsou jednoznačně proti zabíjení zvířat a používání živočišných složek a nechápou, proč je některé firmy v drogérii používají, když se dají stejně dobře využít rostlinné složky. Dostali ocenění i od AllergyUK. Všechny protukty jsou tak vhodné i pro alergiky a pro lidi s citlivou pokožkou. Pojďte s námi hledat ekologická řešení pro vaši domácnost. Spoustu značek nám dokazuje, že to jde a lze žít v souladu s přírodou.

  Certifikáty a ocenění

Pro dokonalý efekt
doporučujeme použít...

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem