Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Úspora vody

(3)

Stále větší množství výrobců, jejichž produkty jsme si oblíbili, nezůstává pouze u přírodního složení a recyklovatelných obalů, ale dbají i o maximálně možnou úsporu energií. V tomto ohledu jsme se inspirovali a zaměřili se na hledání nových produktů, které nám pomohou zabránit plýtvání i v této oblasti. Snad jako první nám padla na mysl voda. Průměrně každý člověk spotřebuje zhruba 89 l vody denně! Více jak třetina z tohoto množství je spotřeba vody při osobní hygieně, tedy při sprchování a koupání. Této vymoženosti se sice nevzdáme, ale našly jsme alespoň snadný a poměrně dostupný způsob jak na úsporu vody v domácnosti

Úspora vody při sprchování až 70%

Jak vám zní úspora vody o až 70% aniž byste museli omezovat očistu těla? Dobře? Nám také, proto jsme do sortimentu zařadili úsporné sprchové hlavice s multi funkcemi. Princip úspory spočívá v tom, že uvnitř úsporné sprchové hlavice se skrývá patentovaná turbínová technologie, která přiškrtí průtok vody. Vy sami si nastavíte akorát tvar tekoucí vody tak jak je vám pohodlné. Díky turbínové technologii nepoznáte rozdíl a ušetříte nejen vodu ale i energie na ohřátí teplé vody. 

Úsporná sprchová hlavice bez usazování vodního kamene

Úsporná sprchová hlavice PulseEco navíc neobsahuje síto, které se u běžné sprchy rychle zanáší vodním kamenem a může se stát hnízdištěm usazování bakterií. Absence síta v designu úsporné sprchy zajišťuje, že se otvory nezanáší a neusazují, ani se v něm nešíří žádné bakterie.

ECO Perlátor pro umyvadla a dřezy

Kuchyňské perlátory nejsou v českých domácnostech žádnou novinkou. Není ale perlátor jako perlátor. Běžný perlátor uvádí úsporu vody pouze 20-30% při průtoku vody 10 litrů za minutu. Vybrali jsme pro vás úsporné perlátory Terla, které omezují průtok vody mnohem více, vyberte si z omezení průtoku vody na 6l, 4l až na 2l/min. Pokud si nejste jisti, kterou variantu zvolit, můžeme doporučit úsporný perlátor Hihippo, který má nastavitelný průtok vody. Můžete tak úsporu vody libovolně upravovat dle aktuální potřeby a pohodlí.

Položek: 3
Kategorie
Zobrazit více kategorií
Méně
Filtrovat produkty
Značky
Aplikovat filtr
Oblíbené
Značky
Aplikovat filtr
Využijte
dopravu zdarma
do 799 Kč od 800 Kč
60 Kč zdarma
89 Kč zdarma
99 Kč zdarma
85 Kč zdarma

Doručíme zítra v pátek 6. 8.

Průvodce určením typu pleti
Rozumíte své pokožce?
Nevhodný krém může být stejně
škodlivý jako boty, které tlačí.
Odhalte typ Vaší pleti a pečujte o ni.
Průvodce určením typu pleti
Když se ráno probudíte, jak vnímáte svoji pleť?
Průvodce určením typu pleti

Průvodce určením typu pleti
Bohužel nemůžeme typ
Vaší pleti určit…

Zeptejte se na radu v naší kosmetické poradně. Naše odbornice Vám pomůže zjistit, jaký je Váš typ pleti a doporučí Vám ideální péči.

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem