Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

balmyou

(1)

Německou značku přírodní kosmetiky balmyou jsme pro vás našli na bio veletrhu kosmetiky v Německu. Musíme říci, že tam nás dostala a nejvíce pak jejich čisté přírodní nerafinované bambucké máslo a bio kávový olej, který má neskutečnou vůni. Proč nás zaujala? Za prvé mají nádherné přírodní obaly ze skla a bambusu, které můžete dále využít v domácnosti. Žádný plast. Za druhé mají skvělé složení, vůni, čistou neposkvrněnost žádnými parfemacemi, barvivy, přídavnými látkami. 

balmyou nejlepší bambucké máslo, které jsme vyzkoušeli

Bambucké máslo Nilotica odrůda z Ugandy je nerafinované čisté bambucké máslo z odrůdy Ugandan Nilotica z Ugandy. Pro  nás je to zatím nejlepší bambucké máslo, které jsme vůbec kdy našli. Má bohatou texturu, je organické, vhodné pro vegany, neobsahuje žádné vonné látky, barviva a konzervační látky ani nezdravé chemické přísady. Musím říci, že jsem si ho musela hned pořídit domů a už se těším, až použiji skleničku dále v domácnosti. V jejich nabídce ale najdete i zmíněný bio kávový olej a velmi oblíbený bio moringový olej.

balmyou přírodní ekologicky udržitelná kosmetika

Za značkou balmyou stojí Paul a Tuna, kteří ji založili v roce 2016, hledali nějaký podnikatelský záměr se sociálním aspektem. Chtěli nabídnout ekologickou šetrnou alternaci ke konvenčním výrobkům. Jejich mottem je "chraň pokožku, chraň svou planetu". Chtějí svou prací co nejméně zatěžovat životní prostředí a pozitivně přispívat v regionech, kde pracují. Jde jim o to, aby jejich přírodní kosmetika byla při výrobním procesu v souladu s přírodou. Jejich hlavním produktem je bambucké máslo získávané z plodů stromu Nilotica Karité, která roste výhradně podél Nilu v divoké přírodě. Spolupracují s místní tradiční ekologickou farmou a díky tomu mohou doprovázet výrobní proces a garantovat tak nejvyšší kvalitu másla. Skvělé je, že mohou díky tomu pomáhat k spravedlivým sociálním a pracovním podmínkám ve vesnici.

Sami majitelé značky balmyou spolupracují s různými nevládními organizacemi. Věděli jste, že z každého prodeje balmyou jde část peněz na organizaci YOUTH ENCOURAGMENT SERVIVES Uganda (Y.E.S.), která podporuje sociální projekty ve vesnici, kde se zpracovává bambucké máslo balmyou? Pracují se sirotky, dětmi z chudých rodin, ale i dětmi postiženými AIDS. 

Položek: 1
Kategorie
Filtrovat produkty
Aplikovat filtr
Oblíbené
Aplikovat filtr
Využijte
dopravu zdarma
do 1199 Kč od 1200 Kč
50 Kč zdarma
80 Kč zdarma
99 Kč zdarma
80 Kč zdarma

Doručíme zítra ve středu 20. 1.

Průvodce určením typu pleti
Rozumíte své pokožce?
Nevhodný krém může být stejně
škodlivý jako boty, které tlačí.
Odhalte typ Vaší pleti a pečujte o ni.
Průvodce určením typu pleti
Když se ráno probudíte, jak vnímáte svoji pleť?
Průvodce určením typu pleti

Průvodce určením typu pleti
Bohužel nemůžeme typ
Vaší pleti určit…

Zeptejte se na radu v naší kosmetické poradně. Naše odbornice Vám pomůže zjistit, jaký je Váš typ pleti a doporučí Vám ideální péči.

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem