Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266
Po-Pá 8-16:30 hod.
0
prázdný

Biobrush

(3)

"V roce 2016 jsme získali německou obalovou cenu v kategorii "Udržitelnost" s naší kartáčkem na zuby - Made in Germany. V roce 2017 jsme byli nominováni na místo v kategorii Lifestyle s místem mezi TOP3 ocenění GreenTec."

Proč jsme pro vás vybrali značku zubních kartáčků Biobrush? Německá značka Biobrush přináší celosvětovou inovaci ve výrobě zubních kartáčků. Proč? Protože je tento zubní kartáček kompletně vyroben z přírodních materiálů. Bambusové zubní kartáčky už většinou známe a nepřekvapí nás. Biobrush ale přišel s novinkou a to výrobou zubního kartáčku z bioplastu a štětiny jsou nylonové, ale jako základní olej pro výrobu nylonu byl použit ricinový olej místo z ropy, pochází tak z rostlinného zdroje, nikoliv z minerálního. Pojďme si nejprve tyto materiály představit. Když jsem si totiž přečetla, že je z bioplastu, říkala jsem si, co to sakra je jako za materiál? Jaký biopast?

Biobrush - ekologické zubní kartáčky z bioplastu

Bioplast vypadá na první pohled (což uznáte sami) jako klasický plast. I díky jeho vlastnostem - dodržuje stejnou pružnost, pevnost, ohebnost. Avšak je vyroben z biomasy. Jako materiál na bioplast se používají zbytky dřeva, kukuřičný škrob, pšenice, cukrová řepa, vlákna z cukrové třtiny, bambusu atd. Díky tomu jsou materiály a následně produkty i rozložitelné v přírodě na rozdíl od klasického plastu. Nezatěžuje tak přírodu. Pojďte ji chránit spolu s námi.

Jako bioplast byly u Biobrushe použity odřezky ze dřeva, které by se jinak spálily nebo zůstaly nevyužité. Kartáčky jsou vyrobeny lokálně v Německu a na jejich výrobu byly použity odřezky z certifikovaného udržitelného lesního hospodářství ze dřeva, které i v Německu rostlo.

Zubní kartáček bez ftalátů a bisfenolu A

​Biobrush Ekologický zubní kartáček z bioplastu má velmi jednoduchý a pěkný design, který nás zaujal. Je ladný, ikonický. Vypadá jako běžný plastový zubní kartáček, ale při tom nabízí ekologickou variantu. Má větší hlavu a díky prohnutému tvaru velmi dobré držení kartáčku, který perfektně padne do ruky. Je vhodný pro děti i dospělé. Díky jeho tělu z bioplastu neobsahuje ftaláty, které jsou v plastových kartáčcích ani BPA - bisfenol A (může narušovat funkci hormonů).

Přečtěte si celý popis
Zobrazit celý text
Méně
Položek: 3
Kategorie
Zobrazit více kategorií
Méně
Filtrovat produkty
Aplikovat filtr
Oblíbené
Tým NuSpring Ivana, Kristýna a Péťa
Chci Poradit
Váháte s výběrem vhodné kosmetiky přímo pro Vás? Nejste si jistí, který produkt
Vám bude sedět?
Poraďte se s námi, rádi Vám pomůžeme.
Kategorie
Pleť
Aplikovat filtr
Využijte
dopravu zdarma
od 890 Kč 1250 Kč 1500 Kč
zdarma zdarma zdarma
69 Kč zdarma zdarma
89 Kč 89 Kč zdarma

Doručíme v úterý 20. 3.

Průvodce určením typu pleti
Rozumíte své pokožce?
Nevhodný krém může být stejně
škodlivý jako boty, které tlačí.
Odhalte typ Vaší pleti a pečujte o ni.
Průvodce určením typu pleti
Když se ráno probudíte, jak vnímáte svoji pleť?
Průvodce určením typu pleti

Průvodce určením typu pleti
Bohužel nemůžeme typ
Vaší pleti určit…

Zeptejte se na radu v naší kosmetické poradně. Naše odbornice Vám pomůže zjistit, jaký je Váš typ pleti a doporučí Vám ideální péči.

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem