Využijte dopravu zdarma přes zásilkovnu!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266
Po-Pá 8-16:30 hod.
0
prázdný

O nás

O co nám jde - co děláme?

Nabízíme pečlivý výběr kvalitních produktů, které samy používáme a ve kterých se vyznáme. Když se nám něco neosvědčí, zklame nás jejich filosofie nebo výroba nebo zjistíme, že existuje něco mnohem lepšího a kvalitnějšího, vyměníme produkty a zařadíme nové. Člověk se pořád učí…

Výběr kvalitních produktů s dobrou filosofií je těžký

Hledání produktů, které mají přírodní složení a neslibují jen hory doly je velmi těžký. Na problém jsme třeba narazili při hledání kvalitního bambuckého másla. Máme na poličce x vzorků, které testujeme, abychom zákazníkům přinesli to nejlepší. Není nám jasné, proč to samé máslo stojí polovinu méně než jiné a co za tím je. Je ošizené nebo si druhá firma smlsla na neférové ceně a přemrštěné provizi? Kdo za tím stojí a dostali pěstitelé férově zaplaceno?

Naši zákazníci nám dávají zpětné vazby a my jsme rádi

Dlouhou cestou výrobky zkoušíme a testujeme nejen na sobě, ale zapojujeme i naše zákazníky. Zkoumáme složení, jak jsou produkty vyrobeny, jaký byl proces zpracování, z čeho a za jakých podmínek. Chceme lidem přinést čistou přírodní kosmetiku, aby nemuseli luštit etikety, ale mohli se na nás spolehnout.  Jsme rádi, když se zapojují i naši zákazníci. Často nám píší nebo se u nás zastaví a dávají nám tipy, co se jim osvědčilo, abychom to zařadili. Jsme rádi, že můžeme jít na stejné vlně.

Zákazníci za námi jezdí až z daleka

Máme se zákazníky velmi dobré vztahy. Bereme je jako své přátelé a známé. Několikrát se nám stalo, že za námi přijely zákaznice až z Brna, Plzně, Olomouce. Prý nás chtěly vidět na živo, aby viděly to prostředí a tak. Na Velikonoce nám jedna paní třeba poslala domácí perníčky a jiná ušila krásné látkové pod tácky pod hrneček. Úplně nás to dojalo.

Nechceme jen brát, ale i vracet

Víme, že každé podnikání přináší i následky pro přírodu. Prodáváme přírodní kosmetiku a tak nás trápí i otázka návratnosti zdrojů a minimalizace odpadu. Ani příroda není nevyčerpatelná a s přicházejícím boomem bio produktů je potřeba hledět i na vyčerpatelnost zdrojů. Pojďme si vážit přírody a chovat se k ní ohleduplně. Proto jsme v roce 2017 zavedli ekologičtější balení, používáme buď použité krabice, nebo nové z recyklovaných materiálů. Vyměnili jsme plastovou lepenku za papírovou s ekologickým lepidlem z kaučuku, které neobsahuje žádné škodlivé látky. Dokonce nám zákazníci vozí použité krabice, noviny a papíry jako výplň do balíků, aby se vše využilo na maximum. Zavedli jsme i recyklační systém, kdy nám mohou zákazníci nosit prázdné obaly od výrobků značek, které je berou zpátky a my jim za ně vrátíme peníze.

Naše kultura - jak fungujeme

Naší filosofií, nebo spíš niterním projevem, je férovost. Snažíme se co nejvíce poradit, pomoci a záleží nám na tom, aby naši zákazníci byli spokojení. Nejde nám o to, aby jednou nakoupili a sbohem, už nás nezajímáte. Jsme šťastné, když se k nám vracejí a my je můžeme provázet jejich životem.

S čím nám můžete pomoci

Jsme šťastné, když nám přinesete např. použité krabice, noviny, papírovou drť nebo krabicovou, kterou můžeme použít dál do balíčků a maximalizovat tak použití materiálu a zamezit výrobě nového, který se hromadí v kontejnerech. Prosím, pokud od nás dostanete balíček, alespoň třiďte. Budeme vám za to vděční.

Kde nás najdete?

Zatím máme e-shop a jeden showroom NuSpring na Belgické 27, Praha 2. Jsme 290 m od Náměstí Mírů. Naším cílem je ale časem mít více poboček i v dalších městech a hlavně nabídku toho, za čím si stojíme a co pro vás s radostí zařadíme do regálů.

Náš tým NuSpring

Ivana Čatajská

Výkonná ředitelka NuSpring

" Měla jsem 13 let zkušeností s marketingem, než mne oslovili, abych pomohla rozběhnout NuSpring. Byla to pro mne skvělá výzva a úžasný začátek něčeho bezvadného, co se nám daří vytvářet. Tehdy jsem na to byla sama a byly to nelehké začátky, ale teď, když se rozrůstáme, je to skvělé. V NuSpring se snažíme podpořit malé, regionální výrobce a neznáme značky. Nejsme nadnárodní firma, která sedře výrobce na kost. Ale pracujeme s malou marží, která je přijatelná a nezvedá cenu do nebeských výšin.

Všichni se tu zabýváme zdravým životním stylem. Máme rádi malé obchůdku a farmářské trhy, které nabízí kvalitní, čerstvé suroviny a výdělek jde přímo farmáři a ne nějakým institucím. Stejným způsobem se snažíme přistupovat i my k našim značkám. Jsme velmi rádi za osobní kontakt nejen s výrobci, ale i našimi zákazníky. Ve volném čase ráda sportuji, vzdělávám se, čtu, chodím do divadla, kina, ale ráda vyrazím i do přírody na túry."

Kristýna Šourková

Marketingová manažerka NuSpring

"Do NuSpring jsem se dostala úplnou náhodou. Spolupracovala jsem s Ivankou externě jako copywriterka. Asi po roční spolupráci mi jednoho dne Ivanka psala, že někoho shání do týmu na trvalo, že už to sama nezvládá. Nabídka mne oslovila a tak jsem šla do toho. Od té doby jsem tu a jsem za to velmi ráda. Práce se pro mne stala koníčkem, zálibou a radostí. Velmi mne baví nejen to, co dělám, ale i sledovat, jak se firma rozrůstá a směřuje tím správným směrem. Pokaždé, když mluvíme s našimi zákazníky a oni nám třeba dají vědět, že jsou spokojení a rádi se k nám vrací, předávají nám tím spoustu energie a impulzů do nové práce.

Když zrovna nejsem v práci, tak mne najdete v poslední době nejčastěji na kole, s badmintonovou pálkou jak zběsile běhám po hřišti nebo s nelítostným výrazem ve tváři na hodině cardioboxu. Ano, je to tak. Tento usmívající se obličej se umí tvářit i velmi zastrašujícím dojmem na svého protivníka a tasit na něj nejeden sval (teda pokud se tomu dá tak zatím říkat). Jinak se velmi ráda věnuji fotografii, psaní, kresbě, i jiným druhům sportu, četbě knih, procházkám, cestování, ale i ručním pracem (i s vrtačkou si rozumím :)). Jelikož je kreativita mou životní náplní, mám v NuSpring na starosti psaní článků, novinek, rozhovorů, natextování produktů, práci s grafiky, vymýšlení všech akcí, veletrhů, inzerce, spolupráce s PR agenturou a mnoho dalšího. Nejčastěji mne najdete s kávou v ruce, blokem a tužkou, která pomyslně kreslí vzdušné zámky, které se snažíme proměnit v realitu. Držte nám palce."

Petra Novotná

Produktová manažerka, skladové hospodářství a péče o zákazníky

Péťa úžasně doplnila náš tým a stala se jeho skvělou součástí. Díky jejímu pozitivnímu vztahu k životu, přírodě, ale i k lidem. Má ráda přírodu, sport, cestování, hudbu a tanec (Northern Soul). Její poznámka: a dobré pivečko :D… Sama se zaobírá zdravým životním stylem – kvalitním a zdravým jídlem, ale i cvičením a přírodní alternací v kosmetice, ale i lécích. Od své mamky i babičky zná spoustu tajemství k bylinkám a tak konvenčním přístupům říká jasně ne. Nejdříve k nám chodila na brigádu, ale tolik se jí u nás zalíbilo, že když se dozvěděla o volném místě, ihned dala v práci výpověď a odešla k nám. A my jsme za to rádi.

František Vítků

expedice, externista

"František je náš externí spolupracovník z expediční firmy Der Kurier. Balí pro vás s nejvyšší možnou láskou a pečlivostí všechny balíčky i osobní odběry. Spolupracovat jsme s ním začali v roce 2015, kdy jsme otevřeli nový Showroom na Belgické 27, Praha 2. Jelikož jsme se přestěhovali, potřebovali jsme někoho spolehlivého, kdo se nám bude starat o sklad a objednávky. Dostali jsme nabídku od naší partnerské firmy a tak začala dlouhodobá spolupráce."

Naše milé a usměvavé brigádnice v obchůdku NuSpring

Míša Slatinová                                                          

 

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.