Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266
Po-Pá 8-16:30 hod.
0
prázdný

O nás

Naši milí čitatelé, 

velmi nás těší, že jste přišli na naší stránku NuSpring. Možná hledáte informace o tom, kdo jsme? Kdo stojí za tímto e-shopem? Rádi bychom se vám představili a alespoň na dálku vám potřásli rukou. Jsme malý obchůdek s tou nejlepší přírodní a bio kosmetikou, kterou jsme objevili. Ano, zní to možná otřepaně jako běžné klišé. Ptáte se: "Jak nejlepší? Co to znamená?"

Pro nás to znamená ale dosažení 100% kvality a spoustu práce, která za tím stojí. Než zařadíme jakoukoliv značku do našeho obchůdku, je to velmi dlouhá a spletitá cesta. Sami hledáme osobité, originální, kvalitní značky s příběhem. Pátráme po přírodní a bio kosmetice, která je šetrná k přírodě, ale i k nám lidem. Neobsahuje chemické látky typu parabeny, minerální oleje, sulfáty, tenzidy (pěnidla), silikony a další složky, které způsobují alergické reakce, ale i různé kožní problémy.

Jezdíme po veletrzích v Čechách i v zahraničí, čteme noviny, brouzdáme informacemi na internetu, ptáme se i přímo vás zákazníků a kamarádů, kteří nám dávají podněty na nové značky. Když poté nějakou najdeme, jdeme po složení, komunikujeme přímo s výrobcem a zkoumáme důkladně celou nabídku. Objednáme si několik stěžejních produktů, které testujeme sami na sobě, známých, kamarádech a do výzvy k testování žádáme i vás, naše návštěvníky a zákazníky. Pokud jsou všichni spokojení, začneme vyjednávat podmínky a výrobky objednáme, natextujeme, zařadíme do nabídky a uložíme do regálů. Jednáme přímo s výrobci, a proto nevznikají na produktech takové marže a jsou pro vás zákazníky cenově přijatelné.

Naší prioritou není mít stovky značek a produktů, ve kterých se budete ztrácet, ale mít ty nejlepší a takové produkty, za kterými si stojíme a máme je vyzkoušené. Chceme, abyste se na nás mohli spolehnout, že nemusíte luštit složení, ale my už za vás uděláme výběr. Možná jdeme trnitou cestou, víme, že to trvá dlouho a nejsme rychlíci a přeborníci v novém zařazování produktů, ale vím, že si za nimi můžeme stát. A to je pro nás úžasný pocit. Naší prioritou je podpořit zejména regionální - české a slovenské výrobce kosmetiky a zajímavé zahraniční značky. Zatím máme e-shop a jeden showroom NuSpring na Belgické 27, Praha 2. Jsme 290 m od Náměstí Mírů. Naším cílem je ale časem mít více poboček i v dalších městech a hlavně nabídku toho, za čím si stojíme a co pro vás s radostí zařadíme do regálů.

Jaké jsou naše benefity?


Náš tým Nuspring

Ivana Čatajská

Výkonná ředitelka NuSpring, Produktová manažerka

" Měla jsem 13 let zkušeností s marketingem, než mne oslovili, abych pomohla rozběhnout NuSpring. Byla to pro mne skvělá výzva a úžasný začátek něčeho bezvadného, co se nám daří vytvářet. Tehdy jsem na to byla sama a byly to nelehké začátky, ale teď, když se rozrůstáme, je to skvělé. V NuSpring se snažíme podpořit malé, regionální výrobce a neznáme značky. Nejsme nadnárodní firma, která sedře výrobce na kost. Ale pracujeme s malou marží, která je přijatelná a nezvedá cenu do nebeských výšin.

Všichni se tu zabýváme zdravým životním stylem. Máme rádi malé obchůdku a farmářské trhy, které nabízí kvalitní, čerstvé suroviny a výdělek jde přímo farmáři a ne nějakým institucím. Stejným způsobem se snažíme přistupovat i my k našim značkám. Jsme velmi rádi za osobní kontakt nejen s výrobci, ale i našimi zákazníky. Ve volném čase ráda sportuji, vzdělávám se, čtu, chodím do divadla, kina, ale ráda vyrazím i do přírody na túry."

Kristýna Šourková

Marketingová manažerka NuSpring

"Do NuSpring jsem se dostala úplnou náhodou. Spolupracovala jsem s Ivankou externě jako copywriterka. Asi po roční spolupráci mi jednoho dne Ivanka psala, že někoho shání do týmu na trvalo, že už to sama nezvládá. Nabídka mne oslovila a tak jsem šla do toho. Od té doby jsem tu a jsem za to velmi ráda. Práce se pro mne stala koníčkem, zálibou a radostí. Velmi mne baví nejen to, co dělám, ale i sledovat, jak se firma rozrůstá a směřuje tím správným směrem. Pokaždé, když mluvíme s našimi zákazníky a oni nám třeba dají vědět, že jsou spokojení a rádi se k nám vrací, předávají nám tím spoustu energie a impulzů do nové práce.

Když zrovna nejsem v práci, tak mne najdete v poslední době nejčastěji na kole, s badmintonovou pálkou jak zběsile běhám po hřišti nebo s nelítostným výrazem ve tváři na hodině cardioboxu. Ano, je to tak. Tento usmívající se obličej se umí tvářit i velmi zastrašujícím dojmem na svého protivníka a tasit na něj nejeden sval (teda pokud se tomu dá tak zatím říkat). Jinak se velmi ráda věnuji fotografii, psaní, kresbě, i jiným druhům sportu, četbě knih, procházkám, cestování, ale i ručním pracem (i s vrtačkou si rozumím :)). Jelikož je kreativita mou životní náplní, mám v NuSpring na starosti psaní článků, novinek, rozhovorů, natextování produktů, práci s grafiky, vymýšlení všech akcí, veletrhů, inzerce, spolupráce s PR agenturou a mnoho dalšího. Nejčastěji mne najdete s kávou v ruce, blokem a tužkou, která pomyslně kreslí vzdušné zámky, které se snažíme proměnit v realitu. Držte nám palce."

Petra Novotná

Zpracování objednávek, skladové hospodářství a péče o zákazníky

Péťa úžasně doplnila náš tým a stala se jeho skvělou součástí. Díky jejímu pozitivnímu vztahu k životu, přírodě, ale i k lidem. Má ráda přírodu, sport, cestování, hudbu a tanec (Northern Soul). Její poznámka: a dobré pivečko :D… Sama se zaobírá zdravým životním stylem – kvalitním a zdravým jídlem, ale i cvičením a přírodní alternací v kosmetice, ale i lécích. Od své mamky i babičky zná spoustu tajemství k bylinkám a tak konvenčním přístupům říká jasně ne. Nejdříve k nám chodila na brigádu, ale tolik se jí u nás zalíbilo, že když se dozvěděla o volném místě, ihned dala v práci výpověď a odešla k nám. A my jsme za to rádi.

František Vítků

expedice, externista

"František je náš externí spolupracovník z expediční firmy Der Kurier. Balí pro vás s nejvyšší možnou láskou a pečlivostí všechny balíčky i osobní odběry. Spolupracovat jsme s ním začali v roce 2015, kdy jsme otevřeli nový Showroom na Belgické 27, Praha 2. Jelikož jsme se přestěhovali, potřebovali jsme někoho spolehlivého, kdo se nám bude starat o sklad a objednávky. Dostali jsme nabídku od naší partnerské firmy a tak začala dlouhodobá spolupráce."

Naše milé a usměvavé brigádnice v obchůdku NuSpring

Míša Slatinová                                                          

 

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.