Náš e-shop je tu stále pro vás. I přes dočasné zrušení osobních odběrů u nás můžete nadále nakupovat bez omezení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266
Po-Pá 8-16:30 hod.
0
prázdný

 

O nás

O co nám jde - co děláme?

Nabízíme pečlivý výběr kvalitních produktů, které samy používáme a ve kterých se vyznáme. Když se nám něco neosvědčí, zklame nás jejich filosofie nebo výroba nebo zjistíme, že existuje něco mnohem lepšího a kvalitnějšího, vyměníme produkty a zařadíme nové. Člověk se pořád učí…

Výběr kvalitních produktů s dobrou filosofií je těžký

Hledání produktů, které mají přírodní složení a neslibují jen hory doly je velmi těžký. Na problém jsme třeba narazili při hledání kvalitního bambuckého másla. Máme na poličce x vzorků, které testujeme, abychom zákazníkům přinesli to nejlepší. Není nám jasné, proč to samé máslo stojí polovinu méně než jiné a co za tím je. Je ošizené nebo si druhá firma smlsla na neférové ceně a přemrštěné provizi? Kdo za tím stojí a dostali pěstitelé férově zaplaceno?

Naši zákazníci nám dávají zpětné vazby a my jsme rádi

Dlouhou cestou výrobky zkoušíme a testujeme nejen na sobě, ale zapojujeme i naše zákazníky. Zkoumáme složení, jak jsou produkty vyrobeny, jaký byl proces zpracování, z čeho a za jakých podmínek. Chceme lidem přinést čistou přírodní kosmetiku, aby nemuseli luštit etikety, ale mohli se na nás spolehnout.  Jsme rádi, když se zapojují i naši zákazníci. Často nám píší nebo se u nás zastaví a dávají nám tipy, co se jim osvědčilo, abychom to zařadili. Jsme rádi, že můžeme jít na stejné vlně.

Zákazníci za námi jezdí až z daleka

Máme se zákazníky velmi dobré vztahy. Bereme je jako své přátelé a známé. Několikrát se nám stalo, že za námi přijely zákaznice až z Brna, Plzně, Olomouce. Prý nás chtěly vidět na živo, aby viděly to prostředí a tak. Na Velikonoce nám jedna paní třeba poslala domácí perníčky a jiná ušila krásné látkové pod tácky pod hrneček. Úplně nás to dojalo.

Nechceme jen brát, ale i vracet

Víme, že každé podnikání přináší i následky pro přírodu. Prodáváme přírodní kosmetiku a tak nás trápí i otázka návratnosti zdrojů a minimalizace odpadu. Ani příroda není nevyčerpatelná a s přicházejícím boomem bio produktů je potřeba hledět i na vyčerpatelnost zdrojů. Pojďme si vážit přírody a chovat se k ní ohleduplně. Proto jsme v roce 2017 zavedli ekologičtější balení, používáme buď použité krabice, nebo nové z recyklovaných materiálů. Vyměnili jsme plastovou lepenku za papírovou s ekologickým lepidlem z kaučuku, které neobsahuje žádné škodlivé látky. Dokonce nám zákazníci vozí použité krabice, noviny a papíry jako výplň do balíků, aby se vše využilo na maximum. Zavedli jsme i recyklační systém, kdy nám mohou zákazníci nosit prázdné obaly od výrobků značek, které je berou zpátky a my jim za ně vrátíme peníze.

Naše kultura - jak fungujeme

Naší filosofií, nebo spíš niterním projevem, je férovost. Snažíme se co nejvíce poradit, pomoci a záleží nám na tom, aby naši zákazníci byli spokojení. Nejde nám o to, aby jednou nakoupili a sbohem, už nás nezajímáte. Jsme šťastné, když se k nám vracejí a my je můžeme provázet jejich životem.

S čím nám můžete pomoci

Jsme šťastné, když nám přinesete např. použité krabice, noviny, papírovou drť nebo krabicovou, kterou můžeme použít dál do balíčků a maximalizovat tak použití materiálu a zamezit výrobě nového, který se hromadí v kontejnerech. Prosím, pokud od nás dostanete balíček, alespoň třiďte. Budeme vám za to vděční.

Kde nás najdete?

Provozujeme e-shop a jeden showroom NuSpring na Belgické 27, Praha 2. Jsme 290 m od Náměstí Mírů. Naším cílem je ale časem mít více poboček i v dalších městech a hlavně nabídku toho, za čím si stojíme a co pro vás s radostí zařadíme do regálů.

 

Náš tým NuSpring

Ivana Čatajská
Výkonná ředitelka NuSpring

" Měla jsem 13 let zkušeností s marketingem, než mne oslovili, abych pomohla rozběhnout NuSpring. Byla to pro mne skvělá výzva a úžasný začátek něčeho bezvadného, co se nám daří vytvářet. Tehdy jsem na to byla sama a byly to nelehké začátky, ale teď, když se rozrůstáme, je to skvělé. V NuSpring se snažíme podpořit malé, regionální výrobce a neznáme značky. Nejsme nadnárodní firma, která sedře výrobce na kost. Ale pracujeme s malou marží, která je přijatelná a nezvedá cenu do nebeských výšin.

Všichni se tu zabýváme zdravým životním stylem. Máme rádi malé obchůdku a farmářské trhy, které nabízí kvalitní, čerstvé suroviny a výdělek jde přímo farmáři a ne nějakým institucím. Stejným způsobem se snažíme přistupovat i my k našim značkám. Jsme velmi rádi za osobní kontakt nejen s výrobci, ale i našimi zákazníky. Ve volném čase ráda sportuji, vzdělávám se, čtu, chodím do divadla, kina, ale ráda vyrazím i do přírody na túry."

Romana Vávrová

Marketingová manažerka NuSpring

Romana

 

Pro Romanu je zdravý životní styl velkým koníčkem, takže když zbystřila náš inzerát  na marketingovou pozici, nenechala si ji uniknout :) Je kreativní, ráda píše a hraje si s grafikou. Má u nás na starosti vymýšlení všemožných akcí, inzerci, psaní článků, textování produktů, správu sociálních sítí a mnoho dalšího. 

Romana se velmi zajímá o to, čím vyživuje své tělo zvenku i zevnitř. Sama o sobě říká, že jídlo je jejím největším koníčkem. Ráda vaří, ale ještě raději degustuje, a to zejména v kvalitních restauracích. Jídlo jde ruku v ruce se sportem, takže cvičení, běh, ale i pole dance a lezení na stěně pro Romanu nejsou cizí pojmy. Aby toho zdraví však nebylo příliš mnoho, s chutí přiznává, že si ráda užije i nějaké ty večírky, dobré drinky a laskominy, které rozhodně nepatří do žebříčku healthy food.

 

 

Petra Novotná

Produktová manažerka, skladové hospodářství a péče o zákazníky

Péťa úžasně doplnila náš tým a stala se jeho skvělou součástí. Díky jejímu pozitivnímu vztahu k životu, přírodě, ale i k lidem. Má ráda přírodu, sport, cestování, hudbu a tanec (Northern Soul). Její poznámka: a dobré pivečko :D… Sama se zaobírá zdravým životním stylem – kvalitním a zdravým jídlem, ale i cvičením a přírodní alternací v kosmetice, ale i lécích. Od své mamky i babičky zná spoustu tajemství k bylinkám a tak konvenčním přístupům říká jasně ne. Nejdříve k nám chodila na brigádu, ale tolik se jí u nás zalíbilo, že když se dozvěděla o volném místě, ihned dala v práci výpověď a odešla k nám. A my jsme za to rádi.

 

 

Veronika Wohlrabová

Online marketingový specialista

VeruVeru se k rodině NuSpring připojila víceméně náhodou – tvrdila, že si nedovede představit pracovat jen pro jednoho klienta mimo agenturní zázemí, ale zjistila, že je to mnohem větší výzva! Do světa přírodní kosmetiky, ekodrogerie a zero waste proniká pomalu, ale jistě a alespoň jednorázovým igelitkám a kelímkům již říká ne.

Verča se shlédla v online marketingu zejména protože je to dynamicky se vyvíjející obor, ve kterém se navíc propojuje kreativita, cit pro jazyk i analytika. V NuSpring má na starosti PPC reklamu a textování produktů. Svůj volný čas tráví během týdne kulturně, miluje koncerty nejrůznějších žánrů, převážně rock, alternativu, blues a jazz nebo jen tak s knížkou a sklenkou dobrého vína. Na víkendy ráda prchá do přírody a veškerou dovolenou pak tráví v zahraničí s krosnou na zádech v horách mimo civilizaci. Navíc je Veru milovnice dobré kávy a tajně pěstuje ve svých kolegyních návyk na kvalitní čerstvě praženou kávu😉

 

 

 

Martin Kukla

Vedoucí skladu

Martin dohlíží na to, aby vaše objednávky i požadavky byly vyřízeny, co nejrychleji a k vaší spokojenosti.
 

Jan Štěpánek

Skladník

Honza se stará o to, aby vaše balíčky byly zabaleny s tou největší pečlivostí, nic v nich nechybělo a doputovaly k vám včas. 
 

Julie Slaba

Výpomoc ve skladu

Julča je u nás na brigádě. K přírodní kosmetice a ekologii má velice kladný vztah, a tak s láskou pečuje o vaše balíčky.

 

Naše milé a usměvavé brigádnice v showroomu NuSpring

Míša Slatinová a Aneta Klímová                                                          

 

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.