Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

LastSwab

(8)

Dánská značka LastSwab je v podstatě startup, který přišel s revoluční novinkou. "Uchošťourem" na až 1000 použití :) LastSwab spadá pod projekt LastObject, který se věnuje výrobě udržitelných alternativ k produktům na jedno použití. Je plně biologicky rozložitelný a šetrný k životnímu prostředí.

Každý rok se na světě spotřebuje a vyhodí bilion plastových výrobků na jedno použití, které velmi často končí na plážích a v oceánech, kde ničí mořský život. Zakoupením čistítka uší LastSwab pomáháte snižovat škodlivý odpad ovlivňující naše životní prostředí. Je vyrobeno z TPE (termoplastický elastomer) – kaučukového recyklovatelného materiálu s možností recyklace, která napomáhá životnímu prostředí. Pouzdro je z PLA, vyrobeného z přírodní biomasy. Většinou z fermentovaného rostlinného škrobu z kukuřice, kasavy, cukrové třtiny nebo cukrové řepy.

Podívejte se na všechny barvy ZDE.

Nahradí až 1000 jednorázových tyčinek

Při vytváření produktu, který musí vydržet po dlouhou dobu, je životnost klíčová. LastSwab nahrazuje až 1 000 jednorázových vatových tyčinek na jedno použití. Oba inovativní designy mají měkká zakončení. Jsou dostatečně jemná, aby byla vhodná pro citlivé části těla. A tak perfektně tvarovaná, že se stane i skvělým pomocníkem při líčení. Tyčinku můžete vyčistit jednoduše s pomocí mýdla a vody.

Dva druhy - pro uši i pro krásu

Čístítko LastSwab můžete pořídit v různých barvách a na dva druhy použití - Basic čištění ušíBeauty na úpravu líčení.
 

Zero waste myšlení pro celý svět

Zdá se, že LastSwab dokonale zasáhl všechny, kterým není lhostejné životní prostředí. Hned během počátečního crowdfundingu se totiž prodalo více než 30 000 LastSwab čistítek. Tento  úspěch ukazuje potenciál transformace tradičních jednorázových produktů na ekologické alternativy pro opakované použití. A LastSwab je jen kapkou v moři pro otevření očí lidem této radikální změně způsobu života. 

Cílem LastObject je, aby jejich zero waste produkty byly dostupné po celém světě v běžných maloobchodních prodejnách a měli tak významný pozitivní dopad na naši planetu.

Zastavte jednorázové použití

LastObject pevně věří, že doba plastů na jedno použití, jakož i „kultura použij a vyhoď“ je již u konce. Tuto vizi jen utvrzují nedávná legislativní opatření ze strany EU. Cílem je, aby LastSwab a další opakovaně použitelné produkty byly součástí budoucnosti, kde budeme mnohem více přemýšlet o tom, jak využíváme své zdroj. Možná se budou naše vnoučata smát tomu, jak dědeček vyhodil výrobky, které použil pouze jednou.

Položek: 8
Kategorie
Filtrovat produkty
Speciální nabídka
Aplikovat filtr
Oblíbené
Speciální nabídka
Aplikovat filtr
Využijte
dopravu zdarma
do 799 Kč od 800 Kč
60 Kč zdarma
89 Kč zdarma
99 Kč zdarma
85 Kč zdarma

Doručíme zítra v pátek 6. 8.

Průvodce určením typu pleti
Rozumíte své pokožce?
Nevhodný krém může být stejně
škodlivý jako boty, které tlačí.
Odhalte typ Vaší pleti a pečujte o ni.
Průvodce určením typu pleti
Když se ráno probudíte, jak vnímáte svoji pleť?
Průvodce určením typu pleti

Průvodce určením typu pleti
Bohužel nemůžeme typ
Vaší pleti určit…

Zeptejte se na radu v naší kosmetické poradně. Naše odbornice Vám pomůže zjistit, jaký je Váš typ pleti a doporučí Vám ideální péči.

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem