Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Reální lidé, reálné výsledky

 

Pojďte se podívat na skutečné příběhy lidé, kterým kosmetika z Mrtvého moře Minus 417 pomohla. Zapojili jsme do testování kosmetiky své zákazníky, kteří se nám odfotili před a po nějaké době, kdy produkty testovali. Do testování produktů jsme se pustili s izraelskou kosmetikou z Mrtvého moře Minus 417, která dokáže hojit kožní problémy (akné, lupenku, ekzémy a další). Jak do dopadlo? Podívejte se na skutečné příběhy našich zákazníků a skutečné výsledky, které kosmetika přinesla. Pokud i tak nevěříte, vyzkoušejte kosmetiku na sobě. Uvidíte, že vás to přesvědčí.

Kristýna Šourková, Roztoky u Prahy

„Od dětství trpím atopickým ekzémem. U dermatoložky jsem byla snad stokrát a pokaždé to skončilo stejně - kortikoidy. V poslední době mi už ale ani ty nepomohly. Kosmetika - 417 mne velmi mile překvapila. Nejen, že působila hned, ale téměř ze dne na den mne přestala svědit pokožka a hlavně se začala hojit. Používám tuto kosmetiku přes dva měsíce a zatím mám od ekzémů pokoj. Určitě bych ji všem doporučila! Zvláště atopikům. Výsledky jsou zaručené." Celý příběh naší zákaznice najdete zde v blogu

 

Tuttobene

Blogeřka v boji se synovým atopickým ekzémem.

„Dnes je to už šest týdnů, co mám doma k testování tělové produkty od izraelské značky -417. Tohle je pro mého syna zatím absolutní bomba v boji s atopickým ekzémem. Svědivá, šupinkující místa se zhruba do dvou týdnů zahojila a od té doby ekzém mého syna netrápí." Celý příběh najdete zde v její blogu

 

Lenka Tichá

„Mám pleť hodně komplikovanou, velmi citlivou (pokud se jí v kosmetice něco nelíbí, buď zčervená nebo začne svědit). Od puberty mám akné. Moje první setkání s kosmetikou Minus 417 bych celkově hodnotila kladně. Po dvou měsících používání produktů se má pleť viditelně zlepšila, černé tečky ani pupínky se neobjevují, i lesk v T-zóně je minimální a celkově mi připadá i barva pleti živější a sjednocenější." Celý příběh zde v její blogu.

Jana Horáková, Choltice

Kosmetika z Mrtvého moře -417 mě velice zaujala. Očekávala jsem nevábné bahno, ale příjemná konzistence a hezká vůně byly pro začátek milým překvapením. To hlavní teprve přišlo. Po měsíci intenzivního používání se má pleť zlepšila, zhydratovala a viditelně prozářila. Vřele doporučuji těm, kteří chtějí zlepšit stav své pokožky. Určitě znovu zakoupím.

 

Markéta Seifertová, Praha

a její čtyřletá dcerka Michaela

Posílám Vám fotografie mé dcery s atopickým ekzemem před používáním kosmetiky -417 a poté. Je to fotografie pořízená v nejhorší fázi, někdy z března roku 2015. Používali jsme koupele v minerální lázni a poté zklidňující krém. Bahenní masku jsem jí mohla nanášet pouze, když se jí kůže na rukou zklidnila. A bahenní mýdlo používá na mytí rukou jako prevence vysušování kůže. Jsme spokojení, jak vidíte, podařilo se nám ekzém vyhojit.

 

Viktor Sochor, Bayern - Německo

fotografie po 3 dnech mazání, aktuální po léčbě budou doplněny

Ekzem se zaciná po třech dnech vskutku hojit, teď už jde jen o to, aby se to nevracelo zpátky. Samozřejmě tomu zabráním jen pravidelnou péčí. Zklidňující krém je příjemný, nijak nedráždí pokožku těla. Jinak vyrobky určitě budu objednávat nadále, hned, jak spotřebuji krém.

 

 

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.