Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Vrácení obalů od kosmetických výrobků v NuSpring

Také vás napadlo, jestli je možné vrátit obal od přírodní nebo bio kosmetiky? Domluvili jsme se se všemi našimi lokálními výrobci z Čech a Slovenska a zjišťovali jsme, kdo případně odebírá obaly zpátky a za jakých podmínek. Vzhledem k přísným kritériím na znovupoužití obalu - se do možnosti vrácení zapojili 3 výrobci ze Slovenska - Soaphoria, Mylo a Jemnô a 1 český výrobce Biorythme. Ti jsou ochotní vzít zpátky část obalů nebo krabičky a nechat je na vlastní náklady vyčistit. Za vrácení obalu nabízí vratnou částku nebo dárek viz níže.

Podmínky vrácení obalů výrobcům

Výrobce  Vrácení skleněného obalu a nového kompostovatelného obalu od Pazušky od výrobce Sulapac Vrácení plastového obalu Vrácení papírového obalu Vrácení kovového obalu od krému
Soaphoria 10 Kč 2 Kč 0 Kč 0 Kč
Jemnô 13 Kč 0 Kč 2 Kč 0 Kč
Mylo 13 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Biorythme   0 Kč 0 Kč 0 Kč min 5 kusů z toho min 3 kusy od 60 ml krémů = dárek v hodnotě 300 Kč od Biorythme

 

Všechny obaly musí být neponičené - neodštípnuté, nepoškrábané, nesmí jim chybět žádné části. Musí být zcela zachované. Pokud je umyjete, děkujeme.

Kde mohu obal od přírodní kosmetiky vrátit?

Pokud máte zájem a chcete obaly od výrobců, kteří jej odebírají zpět, vrátit, zaneste nám je do našeho skladu v Praze 8 - Dopraváků 749/3.

Nebo nám je můžete poslat. Obaly za vás pošleme výrobcům, až jich bude více najednou, aby to bylo ekologičtější.

Za vrácení obalu nabízí vratnou částku viz výše, kterou si můžete uplatit jako slevu při vašem nákupu. Vy poté, až si budete chtít něco koupit, tak nám k objednávce napíšete do poznámky v nákupním košíku, že jste vrátili obaly, počet kusů a od koho a my vám slevu ve faktuře odečteme. Nebo slevu můžete uplatit ihned po vrácení obalů. Přinesete nám je do skladu v ulici Dopraváků a my je od vás převezmeme a odečteme slevu ihned např. při osobním odběru nebo si můžete slevu odečíst z nákupu produktů, které si tu nakoupíte.

Peníze nevracíme zpět jen tak na ruku bez nákupu nebo pozdějšího nákupu. Peníze vracíme jen za nepoškozené skleničky od výrobců Soaphoaria, Mylo, Biorythme a Jemnô. Slevu za vrácené skleničky si můžete uplatnit jen jednou. Nelze vrátit skleničky a uplatňovat stejnou slevu na více nákupů. Pokud skleničky posíláte poštou k nám do NuSpring, není možné proplatit poštovné. To již výrobce neproplácí. 

Co mohu se skleničkami od výrobků udělat doma nebo jak je recyklovat?

Všechny odpovědi najdete v našem seriálu na blogu Recyklace. Tam najdete tipy, jak s obaly naložit v domácnosti, ale i tipy, kde obaly recyklovat a kde je vrátit. Více informací a celý seriál najdete zde.

 

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.