Velmi se omlouváme, ale kvůli dopravcům, kteří před Vánocemi nestíhají, mohou být vaše balíčky o 1-2 dny doručeny později. Více info: zde

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266
Po-Pá 8-16:30 hod.
0
prázdný

Poradna

MUDr. Květa Gazdíková


Vážení zákazníci,

velmi se omlouváme, ale v období od 14.11.2016 do 31.12.2016 uzavíráme dermatologickou poradnu doktorky Květy Gazdíkové. V tomto čase předvánočním máme stejně jako paní doktorka napilno a nestíháme odepisovat. Od nového roku se zase můžete na naší poradnu těšit v plné síle. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný předvánoční čas.

Nejčastější dotazy do poradny

Na akné:

Dobrý den paní doktorko,

už dlouho zápasím s mastnou pletí a s akné jak na obličeji, tak na zádech. Již jsem vyzkoušela řadu přípravků, dermokosmetiku, biokosmetika, kosmetiku z drogerií, lékáren i od dermatoložky. Někdy mám pocit, že se to trochu zlepšilo a pak se stav zase zhorší. Stále mám abnormálně mastnou pleť s akné a dělají se mi až vřídky docela hluboko do pleti a s hnisem. Prosím poraďte, co s tím.

Zuzana

Odpověď paní doktorky:

Dobrý den paní Zuzano,

děkuji za Váš dotaz. Vzhledem k Vašemu problematickému typu pleti je velmi důležitá hlavně pravidelná a kvalitní péče. Bez ní nedocílíte téměř žádných výsledků. Je potřeba si opravdu pravidelně čistit pleť 2 krát denně, 2 krát denně pleť hydratovat krémem, který Vám pomůže zmatnit pleť a 1 krát týdně vyčistit pleť pomocí pleťové masky hloubkově - nejlépe s obsahem bahna, které je hloubkově čisticí a dokáže odstranit toxiny uložené hluboko v pokožce.

Doporučila bych Vám zaměřit se a vyzkoušet kosmetiku z Mrtvého moře. Má perfektní výsledky v léčbě problematické pleti a kožních problémů jako je akné, lupénka, ekzémy. Díky nejvyšší koncentraci minerálních látek na světě spolu v kombinaci vitamínů a bahna z Mrtvého moře, které hojí kožní problémy, zbavuje kůži toxinů a čistí ji do hloubky. Pro Vás by byla vhodná sada, která je sestavena speciálně pro léčbu akné a mastné pleti: http://www.nuspring.cz/kosmeticka-sada-proti-akne-158.html. Najdete v ní bahenní mýdlo, zklidňující pleťový krém a hloubkově čistící masku, všechny 3 produkty obsahují bahno z Mrtvého moře. A jsou vhodné jak na obličej, tak na tělo.

S úctou

MUDr. Květa Gazdíková
Dermatoložka

Na periorální dermatitidu a lupenku:

Dobrý den,

před pár měsíci se mi objevila perorální dermatitida. Chtěla bych se zeptat, jaká péče je pro mne vhodná a zda mohu používat nějaké krémy. Nyní nedávám na obličej asi 21 dní vůbec nic. Hledám přírodní nedráždivé výrobky, které bych mohla používat. Snažím se stravovat a vybírat produkty s ohledem na lupénku, kterou mám již několik let i ve vlasech.

Dá se lupénky zbavit úplně? Kateřina

Odpověď paní doktorky:

Dobrý den paní Katko,

velmi děkuji za Váš dotaz. Lupénku bohužel nelze úplně vyléčit, ale lze ji minimalizovat při správné péči. Vzhledem k Vašim kožním problémům bych Vám doporučila se zaměřit a vyzkoušet kosmetiku z Mrtvého moře. Má perfektní výsledky v léčbě akné, lupénky i ekzémů. Díky nejvyšší koncentraci minerálních látek spolu v kombinaci vitamínů a bahna z Mrtvého moře, které hojí kožní problémy, zbavuje kůži toxinů a čistí ji do hloubky.

Posílám Vám odkaz na produkty vhodné pro Vás:

1/ Bahenní mýdlo z Mrtvého moře – lze jím čistit obličej i tělo, pomáhá při léčně lupénky i ekzémů.

2/ Zklidňující pleťový krém – můžete použít na obličej i tělo, pomáhá při léčně lupénky i ekzémů.

3/ Bahenní šampon – je vhodný k léčbě lupénky.

Vzhledem k Vašim kožním problémům bych Vám doporučila si výrobky nejprve vyzkoušet a zjistit, zda je Vaše pokožka snese a přijme. Každý je individuální a vyhovuje mu něco jiného. Kolegové Vám mohou poslat vzoreček.

Přeji Vám též hezký den

MUDr. Květa Gazdíková
Dermatoložka

Na atopický ekzém:

Dobrý den,

mám od dětství atopický ekzém. V dospělosti mám nejvíce postiženy prsty na rukou, popraskané, začervenané, bolestivé. Špatně se to hojí, a když dojde ke zlepšení tak na chvíli. Četla jsem o kosmetice -417, jestli by to mohlo pomoci? Můj synovec má taktéž tyto potíže, ale rozsáhlejšího charakteru, především na nohou. Máte třeba k dispozici zkušební vzorky? Nevíme, co máme už dělat a chtěli bychom konečně najít něco, co pomůže. Děkuji. Petra

Odpověď paní doktorky:

Dobrý den paní Petro,

velmi děkuji za Váš dotaz do poradny. Doporučila bych Vám i Vašemu synovci vyzkoušet kosmetiku z Mrtvého moře. Má perfektní výsledky v léčbě ekzémů. Kosmetika z Mrtvého moře Minus 417 obsahuje francouzský jíl a bahno, který je hloubkově čistící. Právě bahno z Mrtvého moře je vysoce bohaté na minerální látky, je léčivé a regenerační. Dokáže vyčistit ucpané póry skutečně do hloubky a zbavit pleť toxinů a odumřelých kožních buněk. Zároveň obsahuje komplex vitamínů prospěšných pro pleť (A, B, C, E, F) a minerálů z Mrtvého moře (má největší koncentraci minerálních látek na světě). Je obsaženo ve všech výrobcích řady Cathersis od značky Minus 417.

Posílám Vám odkaz na balíček vhodný pro ekzematiky zde.

A na příběh jedné z našich pacientek, ekzém se ji objevoval stejně jako Vám na rukách zde.

Vzorečky je samozřejmě možné poslat. Je dobré si kosmetiku vyzkoušet alespoň přes vzoreček, abyste věděla, zda Vaší pokožce bude vyhovovat, či nikoliv.

S úctou

MUDr. Květa Gazdíková
Dermatoložka

Na lupenku ve vlasech:

Dobrý den,

rozjela se mi hodně lupenka ve vlasech. Nepomáhají mi ani kortikoidy, ani šampony na lupenku z lékárny... Nevím, co mám dělat. Už jsem z toho zoufalá, prosím poraďte. Bylo by pro mne vhodné něco z nabídky kosmetiky z Mrtvého moře? Četla jsem, že by mohla pomoci. Děkuji, Žaneta.

Odpověď paní doktorky:

děkuji za Váš dotaz. Lupenka ve vlasech bývá častá. Jestliže hledáte alternaci kortikoidů a šamponů z lékáren, v nabídce e-shopu NuSpring.cz najdete hojivý bahenní šampon, který pomáhá při lupence, lupech i suché a podrážděné pokožce. Najdete v něm komplex minerálů, vitamínů a hojivé bahno z Mrtvého moře. Určitě by bylo dobré si nejprve vyzkoušet vzoreček šamponu, zda Vám bude sedět a nebude Vás dráždit. Vzoreček slouží opravdu ke zkoušce – zda je pro Vás vhodný, po jednom umytí vlasů nečekejte, že se lupenky zbavíte. Je potřeba delší léčba. Posílám Vám odkaz na šampon: http://www.nuspring.cz/bahenni-sampon-minus-417-22.html. Pokud byste měla o vzoreček zájem, napište mi a já předám Váš požadavek do Nuspring.cz. Budou potřebovat jen Vaši adresu, aby Vám jej mohli poslat.

Několik rad při péči o vlasy: Vyhýbejte se přímému slunci, v zimě noste pokrývku hlavy. Při mytí vlasů nepoužívejte horkou vodu, ale jen vlažnou. To platí i při fénování, raději foukejte vlasy na nižší stupeň. Vlasy myjte šetrně, neškrábejte si pokožku hlavy, ale jen jemně promněte.

Ve vážnějších případech je vždy dobré se poradit s lékařem, je lepší, když Vás lékař vidí a může posoudit stav přímo.

S úctou

MUDr. Květa Gazdíková
Dermatoložka

Na lupenku po těle:

Dobrý den,

loni se u mne projevila lupenka. Nikdy před tím jsem problémy neměla. Vyskytuje se nejvíce na čele, kolem očí, kolem úst, ve vlasech a sem tam ložisko na těle. Prosím, zda můžete doporučit prostředky hlavně na obličej, abych tam nemusela používat kortikoidy. Zatím mám dobré zkušenosti s kosmetikou z Mrtvého moře. Mám v ní pokračovat? Děkuji. Jana.

Odpověď paní doktorky:

Dobrý den paní Jano,

děkuji Vám za dotaz do poradny. Pokud máte dobré zkušenosti s kosmetikou z Mrtvého moře, doporučila bych Vám ji. Kosmetika z Mrtvého moře Minus 417 má perfektní výsledky v léčbě ekzémů, akné i lupénky. Obsahuje francouzský jíl a bahno, které je hloubkově čistící. Právě bahno z Mrtvého moře je vysoce bohaté na minerální látky, je léčivé a regenerační. Dokáže vyčistit ucpané póry skutečně do hloubky a zbavit pleť toxinů a odumřelých kožních buněk. Zároveň obsahuje komplex vitamínů prospěšných pro pleť (A, B, C, E, F) a minerálů z Mrtvého moře (má největší koncentraci minerálních látek na světě). Je obsaženo ve všech výrobcích řady Cathersis od značky Minus 417. Posílám Vám odkaz na balíček vhodný k léčbě lupenky: http://www.nuspring.cz/balicek-bahenni-mydlo-zklidnujici-krem-bahenni-telovy-zabal-173.html. Najdete v něm bahenní mýdlo, bahenní zábal a zklidňující bahenní krém. Všechny 3 výrobky vytváří kompletní péči o místa postižená lupenkou. Můžete všechny 3 výrobky používat jak na obličej, tak kdyby se Vám rozšířila lupenka i na těle.

S úctou

MUDr. Květa Gazdíková
Dermatoložka

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.