Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný
Zpět na seznam

The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle - hřebíček a skořice (75 g)

The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle - hřebíček a skořice

Najeďte na obrázek pro zvětšení

The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle - hřebíček a skořice (75 g)


 • malé balení 75 g
 • přírodní ekologická svíčka
 • vánoční vůně skořice a hřebíčku
 • vůně sladká a kořeněná
 • vyrobená z použitých recyklovaných olejů z restaurací
 • chrání vodu a půdu od kontaminace použitými oleji
 • svíčky neprodukují žádné toxiny
 • jsou CO2 neutrální
 • mají bavlněný knot bez olova
 • ve skle s papírovým obalem (skleničku můžete znovu použít nebo recyklovat)
 • na 20 hodin romantiky
 • portugalská značka

Je nám líto, zboží momentálně není dostupné, ale již brzy bude opět na skladě.

The Greatest Candle The Greatest Candle
Vyřeší tento produkt Váš problém? To nedokážeme 100% určit. Vyplňte prosím typ Vaší pleti a věk, abychom Vám mohli s jistotou říci, která kosmetika je pro Vás nejlepší.

Typ pleti

Věk

Jste si jisti? Produkt je určený pro jiný typ pleti () a věk (), než pro Vaši (). Největší účinek uvidíte u kosmetiky, která je určena přímo pro Vaši pleť.
 • Popis
 • Návod na použití:

  • Před každým zapálením svíčky prosím zkraťte knot o cca 0,5 - 1 cm. Díky tomu zabráníte silnému hoření a svíčka vydrží déle. 

  Naše zkušenost se svíčkou:
  Svíčky The Greatest Candle jsme objevily na bio veletrhu a byly jsme nadšené. Hrozně se nám líbil celý koncept výroby a nápad využít použité oleje z restaurací, které by jinak skončily v odpadu, kde mohou způsobit neplechu. Navíc svíčky krásně voní a vydrží dlouho. Dokáží provonět celou místnost, ale chce to chvilku čas. Jinak když si k nim přivoníte, jejich vůně jsou intenzivní. Jsou krásné i jako dárek pro vaše blízké.

  Jak svíčka voní?

  The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle - hřebíček a skořice v sobě skloubila sladkou a kořeněnou vůni Vánoc.

  • Vrchol: hřebíček, anýz, ovoce
  • Srdce: skořice, muškátový oříšek
  • Základ: kadidlo, vanilka

  Popis produktu:
  Máte rádi inovativní ekologická řešení? Také jste nadšení, když někdo vymyslí nějaký produkt, který recykluje suroviny, jež by se normálně vyhodily? Pokud ano, tak vám s radostí představujeme nejekologičtější svíčky na světě od The Greatest Candle. Jejich svíčky jsou vyrobené z recyklovaných olejů z restaurací (převážně olivového a slunečnicového), který by se jinak vyhodily. Nemusíte se bát, že tím, že jsou vyrobené z rostlinných použitých olejů z restaurací, by nějak zaváněly nebo v nich plavalo kus jídla. Vůbec to na svíčce nepoznáte. Kdyby mi to někdo neřekl, nevěděla bych to. Všechny oleje prochází následně filtrováním, odstředěním, neutralizováním (sníží se obsah mastných kyselin), bělením, ztužením (nedochází tak k oxidaci), a aplikací antioxidantu (zabraňuje žluknutí). Je to dlouhý proces, ale má smysl.

  Svíčky navíc chrání vodu a půdu před kontaminací. Rostlinné kuchyňské oleje mohou kontaminovat vodu a půdu olejnatými látkami, které poškozují některé druhy mikroorganismů. Mnoho kuchyňských olejů končí v kanalizaci a mohou způsobit ucpání kanalizace. Komplikují i provoz čistíren odpadních vod. Pokud se dostanou použité oleje do vody a kontaminují ji, objeví se na jejím povrchu tenký film, který brání okysličování, což působí negativně na ekosystém. Věděli jste, že 1 litr použitého oleje dokáže kontaminovat 1000 litrů vody? Vzpomeňte si na Vánoce a zprávy, kdy každý rok hlásí, co udělal olej ze smažení řízků s kanalizací a vodou. Pamatuji si na loňské zprávy, kdy mluvili o tom, jak závažný problém to způsobuje.

  Výrobce nechal provést testy, kde se zjistilo, že svíčky neprodukují žádné škodlivé toxiny ani karcinogenní látky. Používají jen bavlněný knot (ÖKO-Tex Standard 100) certifikace  bez použití olova. Svíčky jsou CO2 neutrální. Nejsou vyrobené z parafínu (ropy). Vydrží hořet až 20 hodin. Jsou krásné i jako dárek.

  Důležité: 
  Nekonzumujte. Skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Nepřenášejte hořící svíčku. Umístěte ji mimo dosah hořlavých materiálů a průvan. Pokud máte více zapálených svíček, dbejte na dostatečný prostor mezi nimi - alespoň 10 cm.  

  Ingredience:
  Použité rostlinné oleje (převážně olivový a slunečnicový), směs vosků (rostlinný vosk získaný z olivového oleje, 3-4 % parafín), vůně.(kombinací přírodních a syntetických ingrediencí pocházejících z Francie - všechny jsou ale vyrobené udržitelně s přístupem Green chemistry (zelená chemie) a navržené tak, aby eliminovaly negativní environmentální dopady).

 • Video
 • Hodnocení zákazníků
 • O značce
 • Máte rádi inovativní ekologická řešení? Také jste nadšení, když někdo vymyslí nějaký produkt, který recykluje suroviny, jež by se normálně vyhodily? Pokud ano, tak vám s radostí představujeme nejekologičtější svíčky na světě od The Greatest Candle.

  Jejich svíčky jsou vyrobené z recyklovaných olejů z restaurací (převážně olivového a slunečnicového), který by se jinak vyhodily. Nemusíte se bát, že tím, že jsou vyrobené z rostlinných použitých olejů z restaurací, by nějak zaváněly nebo v nich plavalo kus jídla. Vůbec to na svíčce nepoznáte. Kdyby mi to někdo neřekl, nevěděla bych to. Všechny oleje prochází následně filtrováním, odstředěním, neutralizováním (sníží se obsah mastných kyselin), bělením, ztužením (nedochází tak k oxidaci), a aplikací antioxidantu (zabraňuje žluknutí). Je to dlouhý proces, ale má smysl.

  The Greatest Candle - nejekologičtější svíčky na trhu

  Svíčky The Greatest Candle navíc chrání vodu a půdu před kontaminací. Rostlinné kuchyňské oleje mohou kontaminovat vodu a půdu olejnatými látkami, které poškozují některé druhy mikroorganismů.  Mnoho kuchyňských olejů končí v kanalizaci a mohou způsobit ucpání kanalizace. Komplikují i provoz čistíren odpadních vod. Pokud se dostanou použité oleje do vody a kontaminují ji, objeví se na jejím povrchu tenký film, který brání okysličování, což působí negativně na ekosystém. Věděli jste, že 1 litr použitého oleje dokáže kontaminovat 1000 litrů vody? Vzpomeňte si na Vánoce a zprávy, kdy každý rok hlásí, co udělal olej ze smažení řízků s kanalizací a vodou. Pamatuji si na loňské zprávy, kdy mluvili o tom, jak závažný problém to způsobuje.

  The Greatest Candle - svíčky bez toxinů a karcinogenních látek

  Výrobce nechal provést testy, kde se zjistilo, že svíčky neprodukují žádné škodlivé toxiny ani karcinogenní látky. Používají jen bavlněný knot (ÖKO-Tex Standard 100) certifikace  bez použití olova. Svíčky The Greatest Candle jsou CO2 neutrální. Nejsou vyrobené z parafínu (ropy). Vydrží hořet dle typu a velikosti svíčky až 55 hodin (v plechovce). Jsou krásné i jako dárek.

  Nejoblíbenější svíčky od The Greatest Candle

  The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle - hřebíček a skořice
  The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle - jasmínový zázrak
  The Greatest Candle Vonná svíčka v plechovce - dřevo a koření

Pro dokonalý efekt
doporučujeme použít...

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem