Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

BioMat

(1)

Jelikož jsme samy zastánkyněmi třídění, kompostování a minimalizace odpadu, bylo pro nás nezbytnou nutností, zařadit pro vás do naší nabídky nejen ekologické kompostovatelné sáčky, ale i koš na bioodpad. Za značkou Odvětrávaného koše AirBox Family 8 litrů BioMat stojí rakouská značka Naturabiomat. Ta se nám líbí svými aktivitami. Je to jeden z největších rakouských výrobců produktů na podporu kompostování. Soustředí se na výrobu košů a kompostovatelných pytlíků z bioplastu. 

Naturbiomat - rakouská značka kompostovatelných sáčků a koše na bioodpad

Značka Naturbiomat se snaží nejen vyrábět ekologické pomůcky pro naši domácnost, ale sami se řídí zásadami, které hlásají. Ve výrobě jsou zastánci filosofie "Cradle-to-cradle", kdy využijí téměř 100% všech materiálů a snaží se, aby byly 100% rozložitelné a nezatěžovaly tak přírodu. Jsou ekologicky orientovaní. Snaží se pomocí moderních technologií vyrábět ekologické produkty, které chrání přírodu. Při výrobě se snaží o úsporu energií, ochranných zdrojů, rekuperaci tepla, používají zelenou elektřinu, šetrné suroviny. 

BioMat ekologický koš na bioodpad

Také se snažíte pečlivě třídit a kompostovat odpad? Sháníte koš na bioodpad? Mrkněte na Odvětrávaný koš AirBox Family 8 litrů od rakouské značky BioMat. Koš může stát samostatně nebo ho můžete přidělat do linky. Je to jen na vás. Stačí pro rodinu cca na týden, ale záleží na vás, kolik odpadu produkujete.

Proč tento typ odpadkového koše vůbec vznikl? Odvětrávaný koš AirBox Family má kolem do kola po všech stěnách díry, díky tomu zabezpečuje přísun vzduchu a odvětrávání koše. To způsobuje odvádění vlhkosti z koše na bioodpad, díky tomu snižuje zápach v koši a možné plísně. Můžete do něj dát kompostovatelné sáčky na objem 9 i 10 litrů. Má praktické víko s mikroperforací, které umožňuje odvětrávání a brání hmyzu ve vlétnutí do koše. Což znáte sami, že není moc příjemné. Má perforaci dna, která zabraňuje vytečení tekutin.

Položek: 1
Kategorie
Zobrazit více kategorií
Méně
Filtrovat produkty
Aplikovat filtr
Oblíbené
Kategorie
Zero Waste
Aplikovat filtr
Využijte
dopravu zdarma
do 799 Kč od 800 Kč
60 Kč zdarma
89 Kč zdarma
99 Kč zdarma
85 Kč zdarma

Doručíme zítra v pátek 6. 8.

Průvodce určením typu pleti
Rozumíte své pokožce?
Nevhodný krém může být stejně
škodlivý jako boty, které tlačí.
Odhalte typ Vaší pleti a pečujte o ni.
Průvodce určením typu pleti
Když se ráno probudíte, jak vnímáte svoji pleť?
Průvodce určením typu pleti

Průvodce určením typu pleti
Bohužel nemůžeme typ
Vaší pleti určit…

Zeptejte se na radu v naší kosmetické poradně. Naše odbornice Vám pomůže zjistit, jaký je Váš typ pleti a doporučí Vám ideální péči.

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem