Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

CHISTEE

(8)

Když jsme narazily na slovenskou značku přírodní ekodrogerie Chistee, moc se nám líbily jejich čisté, minimalistické obaly. Skoro ani nepůsobí jako čistící přípravek, ale jako tělová kosmetika. Když jsme se podívaly po obsahu všech složek Chistee, připadalo nám skvělé, že máme na Slovensku takovouto plnohodnotnou alternaci ke konvenční drogerii s naprosto čistým přírodním složením. Krásná myšlenka ekologie dodává ekodrogerii Chistee vyšší dimenzi. Výrobky mají většinou v koncentrátech, které si ředíte, abyste zbytečně neplatili za vodu a obaly na výrobky. Navíc, některé jsou ve skle. Brzy by chtěli začít prodávat drogerii i ve stáčírnách, abyste minimalizovali plasty. 

Slovenská 100% přírodní ekodrogerie Chistee

Chistee je 100% přírodní ekodrogerie, která obsahuje ty nejlepší přírodní složky, které výrobci našli. Jsou to čisté směsi na bázi organických olejů, solí a přírodních ingrediencí. Všechny složky jsou 100% biologicky odbouratelné a díky tomu nezatěžují přírodu a životní prostředí. Už do 28 dní biodegraduje 80% obsahu produktů. Aktivní složky v ekodrogerii Chistee účinně odstraňují nečistoty a bakterie z různých povrchů a materiálů. Zabraňují množení mikroorganizmů. Což zejména v kuchyni ocení každý z nás. Výsledky mají potvrzené i z Laboratoří molekulární mikrobiologie (Vysoká škola zdravotnictví a sociální práce sv. Alžběty), kde realizovali měření účinnosti produktů od značky Chistee. Sledovali míru znečištění prostřednictvím přístroje luminometr při dlouhodobé aplikaci jejich Koncentrátu Universal. A obstál na jedničku.

Biologicky odbouratelná ekodrogerie

Kladete se občas otázku, co po nás zbyde pro příští generace? Ani Chistee tato otázka nedá spát. Nejen, že jsou výrobky 100% biologicky odbouratelné a nezanechají stopu v přírodě. Tak navíc je vyrábí a prodávají v koncentrátech, které si pak sami ředíte vodu např. v poměru 1:40. Čili potřebujete velmi málo přípravku, který si naředíte s vodou. 1 lahev vám tak vydrží dlouho a nemusíte zbytečně platit za vodu ani za obal. Díky tomu šetříte finance i přírodu od zbytečné zátěže na výrobu jednorázového obalového materiálu a následně jejich likvidaci. 

Co vlastně Chistee vyčistí? Snad cokoliv vás napadne. Já jej třeba používám na kuchyňské i koupelnové povrchy, pro důkladné utření prachu a v kombinaci s kartáčem na zeleninu i na čištění ovoce a zeleniny, abych je zbavila pesticidů.

Nejoblíbenější produkty Chistee

Chistee Universal spray - přírodní univerzální čistící prostředek s vůní Levandule 520 ml
Chistee Universal spray - přírodní univerzální čisticí prostředek s vůní Citrusů 280 ml
CHISTEE Hand Wash Lavender ve skle 1060 ml
Chistee Koncentrát Universal Cleaner v skle s vůni Citrusů 520 ml

Položek: 8
Kategorie
Filtrovat produkty
Speciální nabídka
Aplikovat filtr
Oblíbené
Speciální nabídka
Aplikovat filtr
Využijte
dopravu zdarma
do 1499 Kč od 1500 Kč
60 Kč zdarma
89 Kč zdarma
99 Kč zdarma
85 Kč zdarma

Doručíme zítra v pátek 30. 7.

Průvodce určením typu pleti
Rozumíte své pokožce?
Nevhodný krém může být stejně
škodlivý jako boty, které tlačí.
Odhalte typ Vaší pleti a pečujte o ni.
Průvodce určením typu pleti
Když se ráno probudíte, jak vnímáte svoji pleť?
Průvodce určením typu pleti

Průvodce určením typu pleti
Bohužel nemůžeme typ
Vaší pleti určit…

Zeptejte se na radu v naší kosmetické poradně. Naše odbornice Vám pomůže zjistit, jaký je Váš typ pleti a doporučí Vám ideální péči.

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem