Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací zde.

Rozumím
menu
0
0 Kč
0
MENU
+420 730 175 266 Po-Pá 8-16:30 hod.
(poradenství)
+420 734 750 003 Po-Pá 8-17:00 hod.
(objednávky)
0
prázdný

Vejibag

(1)

Americkou značku Vejibag objevila kolegyně Ivanka, když pro vás hledala chytrá ekologická řešení pro vaši zero waste domácnost. Hned nás nadchla produkty, které jsou krásné a hlavně udrží zeleninu mnohem déle čerstvou. Kdekdo z nás řeší to, že si nakoupí zeleninu na trhu, ale ta se rychle kazí. Pokud děláte větší nákupy a vaříte pro větší rodinu, tak nemusíte vždy odhadnout množství. Navíc ti, kteří bydlí jako my na vesnici, tak bez velkého nákupu ani neexistují. Proto je takovéto řešení mnohdy zásadní a řeší skutečný problém.

Vejibag - sáčky z bio bavlny na uchování čerstvé zeleniny

Značku Vejibag založila Sally Erickson, která pěstovala zeleninu ve svých sklenících a pak ji prodávala na trzích. Chtěla, aby si ji zákazníci odnášeli co nejčerstvější, ale nechtěla k tomu používat žádné plastové nádoby ani nějaké chemické podpůrné látky. Uvědomila si fakt, že velké obchody skladují zeleninu v chladném a vlhkém prostředí. Když k tomu zjistila, že babičky dříve uchovávaly zeleninu ve vlhkých utěrkách nebo pytlovině, nápad byl na světě. Vymyslela šikovný sáček z organické bavlny, který by udržel zeleninu delší dobu čerstvou. Ušila pár prototypů ve svém obýváku a druhý den do nich připravila zeleninu k prodeji pro své zákazníky na trhu. Když je všechny prodala a tašky se vrátily za týden zpátky, zákazníci byly spokojení a Sally se vnuknul nový nápad na výrobu sáčků Vejibag.

Vejibag - přírodní sáčky, které udrží zeleninu déle čerstvou

Všechny sáčky Vejibag jsou ušité z 100% bio bavlny pěstované v Texasu na organické farmě. Šijí je pak ručně v Severní Karolíně. Každý sáček je tak originál a prošel rukama od pěstování až po jeho konečnou podobu. "Plastové sáčky a nádoby udržují příliš mnoho vlhkosti; uzavřený plast neumožňuje zelenině dýchat. To vytváří prostředí, ve kterém se koncentruje ethylenový plyn. To podporuje hnití potravin. Vejibags vytvářejí vynikající způsob péče o čerstvé produkty. Stejně jako řezané květiny, zelenina potřebují vlhkost a chladné teploty, aby zůstala čerstvá. Jakmile si na jednoduchý proces zvyknete, zjistíte, že je to snadné. Neplýtvejte zeleninou. Nakládejte se svou zeleninou jako s živými věcmi!"

 

Položek: 1
Kategorie
Filtrovat produkty
Speciální nabídka
Aplikovat filtr
Oblíbené
Speciální nabídka
Aplikovat filtr
Využijte
dopravu zdarma
do 1499 Kč od 1500 Kč
60 Kč zdarma
89 Kč zdarma
99 Kč zdarma
85 Kč zdarma

Doručíme zítra v pátek 30. 7.

Průvodce určením typu pleti
Rozumíte své pokožce?
Nevhodný krém může být stejně
škodlivý jako boty, které tlačí.
Odhalte typ Vaší pleti a pečujte o ni.
Průvodce určením typu pleti
Když se ráno probudíte, jak vnímáte svoji pleť?
Průvodce určením typu pleti

Průvodce určením typu pleti
Bohužel nemůžeme typ
Vaší pleti určit…

Zeptejte se na radu v naší kosmetické poradně. Naše odbornice Vám pomůže zjistit, jaký je Váš typ pleti a doporučí Vám ideální péči.

Přihlášení
nebo
Přihlásit přes facebook
 
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Jaké výhody pro vás plynou z registrace?
Dárkový poukaz na první nákup v hodnotě 100 Kč. Slevu můžete uplatnit při nákupu nad 1500 Kč.
Vzorečky kosmetiky zdarma ke každému nákupu.
Pravidelné zasílání novinek a tipů, jak pečovat právě o váš typ pokožky.
Získáte jako první okamžitý přehled o všech slevách, akcích a výprodejích.
Jednodušší a rychlejší proces nakupování.
Přehlednější kontrola všech objednávek.
Doporučit e-mailem