Návod – jak se zbavit pigmentových skvrn?

Rady k péči o krásnou a zdravou pleť  – aneb zbavte se pigmentových skvrn

Pigmentové skvrny (tzv. stařecké skvrny – oblasti tmavšího zbarvení) trápí nemalé procento žen i mužů v jakémkoliv věku. Trpí jimi děti, ale objevit se mohou i ve vyšším věku. Nevyhnou se oblasti těla, ani obličeji. Právě v obličeji nás ženy trápí skvrny nejvíce.

1/  Nezapomínejte čistit pleť dvakrát denně. Začnete vyčištěním pokožky pomocí Bělicího čisticího mýdla, které odstraňuje nečistoty na obličeji, prach ale i make-up. Sjednocuje tón pleti a rozjasňuje tmavé pigmentové skvrny.

pigmentove skvrny
Kompletní péče proti pigmentovým skvrnám

2/   Poté dočistěte pleť Tonizační hydratační vodou, která uzavírá otevřené póry po čištění pleti a díky tomu se do nich nedostanou další nečistoty. Je to velmi důležitý, avšak často opomíjený krok.

3/  Následně aplikujte ráno Hydratační denní krém s minerály dle typu vaší pleti, který dodá pokožce výživu na celý den a hlavně poskytuje ochranu proti UVA i UVB slunečnímu záření s ochranným faktorem min. SPF 20.  Večer naopak aplikujte noční hydratační krém, který přes noc pokožku regeneruje, omlazuje a dodává ji zdravý vzhled.

4/   1-2 krát týdně dopřejte své pokožce kvalitní vyčištění pleti od všech nečistot a toxinů usazených v těle. Bělicí maska pro krásnou pleť rozjasňuje pokožku a zbavuje ji tmavých pigmentových skvrnek. Sjednocuje tón pleti a dodává pleti elasticitu.

Vyzkoušejte přírodní cestu k odstranění pigmentových skvrn. Většina našich zákaznic si výrobky pochvaluje. Nejen, že jim pomohou zesvětlit pigmentové skvrnky, ale navíc působí i jako prevence na další rok. Uvidíte sami, jak málo stačí ke krásné pokožce. Více o pigmentových skvrnách najdete v článku zde.

Základem vaší péče by měl být:  bělicí a čisticí mýdlotonizační vodahydratační denní krémnoční krém bělici maska pro krásnou pleť

* Povinné položky

Zanechte komentář